واکنش سرمربی تیم ملی فوتسال به صحبت‌های مهدی جاوید !

0
401

به نشر از اخبار فوری فوتسال و به نقل از مهر :

سرمربی تیم ملی فوتسال ایران به صحبت‌های مهدی جاوید واکنش نشان داد و گفت : دوست ندارم پشت سر بازیکنانم حرف بزنم .
مهدی جاوید در مصاحبه‌ای از مهندسی بودن بعضی اتفاقات فوتسال خبر داد و همچنین اعلام کرد که از اظهارات سیدمحمد ناظم الشریعه سرمربی تیم ملی فوتسال ناراحت است . جاوید گفته بود بیشترین گل را زده است اما طبق صحبت‌های ناظم الشریعه دیده نشده است .

ناظم الشریعه در این ارتباط گفت : خود آدم ها تصمیم می گیرند که چه برداشتی از صحبتها داشته باشند . من همیشه سعی کرده ام بهترین و صحیح ترین کار را انجام بدهم . به همه احترام می گذارم و دوست ندارم پشت سر بازیکنم حرف بزنم .

وی ادامه داد : اگر کسی به من اعتقاد نداشته باشد ، نمی توانم او را وادار کنم به من معتقد شود . به هر حال هر فردی خودش تصمیم می گیرد که چطور برخورد و از صحبتهای دیگران برداشت کند . بیش از این نمی خواهم حرفی بزنم .

سرمربی تیم ملی فوتسال در ادامه صحبتهایش در خصوص برنامه های آماده سازی این تیم ، گفت : حضور در تورنمنت کویت که منتفی شد . ما هم اردوی آماده سازی تیم ملی را به احتمال زیاد از اواخر فروردین ماه و با حضور بازیکنان جوان استارت می زنیم و چند بازی تدارکاتی هم در طول سال ۹۷ پیش بینی کرده ایم .

ناظم الشریعه در خصوص انتخابش به عنوان برترین مربی سال تحت عنوان « Top ۱۰ » گفت : وزارت ورزش با همکاری دانشگاه شهید رجایی این مراسم را برای انتخاب بهترین های چند رشته از جمله فوتبال و فوتسال برگزار کردند و لطفشان هم شامل حال من شد . اینکه کارهای آدم دیده می شود ، مهم است ولی مهمتر از آن این است که فوتسال دیده می شود و به قول معروف « پرچمش همیشه بالاست » . هر اتفاق خوبی که می افتد به نفع فوتسال است .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه