رویای که به ناحق بر باد رفت / لیگ برتری که شاید هیچوقت به آن نخواهیم رسید !

0
566

به نشر از اخبار فوری فوتسال و به نقل از پایگاه خبری ورزشی ماه اسپورت :

لیگ دسته اول فوتسال باشگاه های کشور با صعود تیم های سن ایچ ساوه و اهورا بهبهان به لیگ برتر فوتسال کشور به پایان رسید .

ماهشهری ها که برای چهارمین سال پیاپی در این مسابقات حضور داشتند در این فصل به یک قدمی لیگ برتر رسیدند اما مافیای پلید داوری فوتسال کشور رویای آنها را برای رسیدن به لیگ برتر به باد داد .

آبی پوشان ماهشهری دو فصل را با هدایت کیاوش الاسوند و یک فصل را با هدایت محمدرضا داوودی نژاد و سیدمهدی ابطحی در میانه های جدول تجربه کرده بودند و در فصل چهارم با سیدمهدی ابطحی یک تیم رویایی متشکل از بازیکنانی چون سلمان بذرافشان ، محمد هاشمی بنی ، صادق لویمی ، ضیا احمدی ، وحید کاظمی ، ایمان آهنگر دزفولی ، سعید عساکره ، رحمان فتحی اسکندری ، ایمان احمدی ، احمد دستیاران ، مرتضی صالحی بابادی ، بهزاد خلیلی ، رامین کریمی نژاد ، ناصرحاجی ، فرزادرعیت ، عمادمحمدی و کادر فنی چون احسان الاسوند ، احسان قنواتی ، رضاغلامی و اسماعیل گلدوست در کنار سرپرستی کاردان چون ابوالفضل سلطانی بسته بودند .

استقلال نوین لیگ یک فوتسال را طوفانی آغاز کرد و در پایان نیم فصل اول با ۴پیروزی ، ۱ تساوی و ۲ شکست با ۱۳ امتیاز در رده دوم ایستاد .
مشکلات استقلال از زمانی آغاز شد که تنها حامی تیم یعنی فرماندار وقت بندرماهشهر دکتر منصور قمر از فرمانداری برکنار شد و بدلیل عدم پرداخت مبالغ قرارداد کادرفنی و بازیکنان سیدمهدی ابطحی استعفا داد و ۵ بازیکن تیم به دیگر باشگاه ها منتقل شدند .

مدیریت باشگاه برای حفظ سهمیه در لیگ یک ایمان احمدی را به عنوان سرمربی بازیکن انتخاب کرد و احمدی با ۱۰ بازیکن و تنها با ۴۰% پرداختی شاهکار بزرگی انجام داد شد و در پایان لیگ یک با ۹پیروزی ،۲ تساوی و ۳ شکست با ۲۹ امتیاز استقلال نوین بندرماهشهر را برای اولین بار به عنوان تیم دوم گروه الف به پلی آف لیگ دسته اول فوتسال کشور فرستاد .

شاگردان ایمان احمدی در دیدار رفت پلی آف خوب ظاهر شدند و با نتیجه ۵-۳ اهورا بهبهان را شکست دادند تا در یک قدمی صعود تاریخی به لیگ برترفوتسال کشور قرار گیرند اما نقطه تاریک این بازی پنالتی عجیب وحیدعرض پیما داور بین المللی بود که به ضرر استقلال نوین گرفته شد تا همین گل کار را برای صعود سخت تر کند
استقلال نوین بخاطر این اشتباه فاحش داوری با فیلم و عکس به عالی ترین مقام فوتسالی شکایت کرد اما متاسفانه گوش شنوایی در فوتسال وجود نداشت .

در دیدار برگشت پلی آف در بهبهان و جلوی چشم کاظم سلیمانی دبیرسازمان لیگ فوتسال و سهرابی رئیس کمیته داوران فوتسال علی حفیظی داور بازی در شاهکاری منحصربفرد کاپیتان استقلال نوین را به ناحق اخراج کرد و تیم را چهاره نفره کرد تا اهورا بهبهان به گل برسد و در پایان با نتیجه ۵-۲ پیروز شود و در مجموع با نتیجه ۸-۷ راهی لیگ برتر فوتسال کشور شود .

استقلال نوین بندرماهشهر در بی نظیرترین فصل فوتسالی خود با اشتباهات فاحش داوری در دو دیدار رفت و برگشت از رسیدن به لیگ برتر فوتسال کشور بازماند تا شاید سال دیگر که هنوز سرنوشت حضور آنها در این مسابقات در هاله از ابهام قرار دارد این رویای صعود به لیگ برتر فوتسال کشور محقق شود .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه