گفتگو با فاطمه اعتدادی خانم گل لیگ برتر فوتسال بانوان کشور !

0
1020

به نشر از اخبار فوری فوتسال و به نقل از پایگاه خبری ورزش بانوان :

فاطمه اعتدادی بازیکن تیم فوتسال زنان دانشگاه آزاد اسلامی بعد از کسب عنوان خانم گلی در لیگ برتر در آستانه روز مادر خانم گلی را به مادرش تقدیم کرد .

رقابت‌های لیگ فوتسال بانوان در حالی به پایان رسید که تیم پالایش نفت آبادان با ۶۲ امتیاز ، تیم ملی حفاری ایران با ۵۹ امتیاز و تیم دانشگاه آزاد اسلامی تهران با ۵۷ امتیاز به ترتیب اول تا سوم شدند . فاطمه اعتدادی که عضو تیم دانشگاه آزاد است ، در پایان رقابت‌های لیگ برتر فوتسال بانوان با ۳۷ گل زده عنوان خانم گلی را به نام خود ثبت کرده است .

فاطمه اعتدادی بازیکن تیم فوتسال زنان دانشگاه آزاد اسلامی بعد از کسب عنوان خانم گلی در لیگ برتر در خصوص مسائل روز فوتسال از جمله عملکرد تیم ملی ، وضعیت دانشگاه آزاد در لیگ برتر و … صحبت‌های جالبی کرد که در زیر می‌خوانید :

از خانم گلی خودت بگو ؟ از چه زمان مشخص شد که به این عنوان رسیده‌ای ؟
روز گذشته که لیگ تمام شد برای من روز بسیار خوبی بود ، چرا که زننده هر ۵ گل این بازی مقابل نفت نوین تهران خودم بودم و تنها با یک گل بیشتر از سهیلا ملمولی به این عنوان رسیدم . این عنوان برای من بسیار ارزشمند است چون من در خانم گلی هتریک کردم . سومین بار است که خانم گل می‌شوم و اولین بار است که با دانشگاه آزاد به این عنوان دست پیدا کرده‌ام .

انصافاً فکرش را می‌کردی خانم گل شوی ؟ آیا برای خانم گلی از همان ابتدای فصل نقشه کشیدی یا نه ؟
من واقعا برای گلزنی تلاش می‌کردم و تمام هدفم این بود که دانشگاه آزاد نتیجه بگیرد . چندان تفاوتی نداشت که چه کسی گل بزند . تا جایی که من حتی سه هفته مانده به پایان لیگ آماری از گلزنان برتر نداشتم و نمی‌دانستم که در کورس خانم گلی رقابت می‌کنم . تا اینکه نسمیه غلامی اسامی گلزنان برتر لیگ را به من گفت و از من خواست که تا جایی که می‌توانم برای کسب عنوان خانم گلی تلاش کنم .

قبل از آن تصمیم داشتم که در بازی بعدی ، تیم را همراهی نکنم چرا که قبل از آن هم در دو بازی سبک در کنار تیم نبودم اما بعد از صحبت با نسیمه تصمیم من و اعضای کادر فنی تیم عوض شد . انگیزه گرفتم که برای خانم گلی تا جایی که می‌توانم تلاش کنم . از آن روز به این سو ۱۰ گل به گل‌های قبلی‌ام اضافه کردم .

دست هم تیمی‌هایم نیز درد نکند . هم تیمی‌های خوبی دارم و از این بابت تیم خوشبختی هستیم . همه برای خانم گلی من تلاش کردند .

دانشگاه آزاد را در این فصل چطور دیدی ؟
دانشگاه امسال دست مایه تغییر و تحولاتی قرار گرفت اما شرایطش هر روز بهتر از قبل می‌شد .

تیم ما یک دل است و بهترین مربی را در رأس خود دارد . شهرزاد مظفر مربی شماره یک فوتسال زنان ایران است و حتی با مربیان مرد هم برابری می‎کند . ما امسال سوم شدیم اما خوشبختانه حال تیمی ما خوب است .

از نظر مسائل مالی نیز قرار است اوایل سال آینده تسویه حساب کنند .

کمی از لیگ فاصله بگیریم ، موقعیت تیم ملی را در بازی‌های جام ملت‌های فوتسال آسیا چطور می‌بینی ؟
کار سختی برای صعود از مرحله گروهی در جام ملت‌های فوتسال آسیا نداریم . تجربه بازی با ازبکستان را داریم ، این تیم قوی است اما تا جایی که می‌دانم ترکمنستان تیم فوتسال قدرتمندی در بخش زنان ندارد . از طرفی گروه ما سه تیمی است و یک بازی کمتر از دیگر گروه‌ها داریم .

خوشبختانه تا مرحله نیمه نهایی به ژاپن و تایلند نمی‌خوریم . پس راه ما برای قهرمانی هموارتر خواهد شد .

اردوهای تیم ملی از چه زمانی شروع می‌شود ؟
جمعه ۱۸ اسفند ، وارد اردو می‌شویم که تا ۲۸ اسفند ادامه خواهد داشت . از آن طرف تا ۵ فروردین استراحت داریم و در ادامه تا ۱۵ فروردین اردونشین خواهیم بود و به همین ترتیب سه روز در استراحت هستیم ؛ در نهایت هم متصل به اعزام که ۱۲ یا ۱۳ اردیبهشت خواهد بود در اردوی آمادگی به سر می‌بریم .

حرف و سخن آخر ؟
جمعه ۱۸ اسفند ، روز مادر است و من خانم گلی را به مادرم تقدیم می‌کنم . البته حتما برای مادرم کادو می‌خرم و همیشه قدردان زحمات او و پدرم هستم که سهم بزرگی در موفقیت امروز من دارند .

همچنین از هم تیمی‌هایم و اعضای کادر فنی تیم فوتسال زنان دانشگاه آزاد ممنونم چرا که من به تنهایی نمی‌توانستم خانم گل لیگ شوم .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه