رویا کلاتی : شرطم برای لژیونر شدن حجاب بود که نپذیرفتند / موفقیت تحصیلیم را مدیون ورزشم !

0
902

به نشر از اخبار فوری فوتسال و به نقل از فارس :

ملی پوش تیم فوتسال بانوان مشکی پوشان علت موفقیت تحصیلی‌اش را ورزش عنوان کرد و گفت : پیشنهادات خارج از کشور داشتم اما به‌خاطر حجابم لژیونر شدنم منتفی شد .

لیگ برتر فوتسال زنان روز گذشته به پایان رسید و تیم مشکی پوشان در اولین حضورش در لیگ توانست رتبه چهارم جدول را از آن خود کند .

رویا کلاتی بعد از درخشش در لیگ امسال به تیم ملی فوتسال دعوت شد و اظهار کرد : حدود ۶ سال پیش و از ۱۵ سالگی فوتسال را با تیم لیگ برتری مشهد شروع کردم ، اما پیش از آن در اردوهای ملی نوجوانان و جوانان فوتبال حضور داشتم .

وی افزود : ١٠ سالگی تیم فوتسال سپاهان مشهد بودم ، بعد از آن تیم ملی نوجوانان و جوانان فوتبال دعوت شدم و به‌خاطر نداشتن تیم فوتبال مشهد ، در تیم‌های فوتسال آموزش و پرورش بازی می‌کردم و بعد از آن لیگ برتر فوتسال را شروع کردم ، ۶ سال است که در لیگ برتر بازی می‌کنم .

ملی پوش تیم فوتسال مشکی پوشان تصریح کرد : سال ۲۰۱۶ به تیم ملی فوتسال دعوت شدم و تورنومنت روسیه و بازی‌های دوستانه تیم ملی با روسیه در ایران را حضور داشتم ، از ابتدا عاشق فوتسال بودم و خانواده کاملا ورزشی داشتم که همیشه حمایتم کردند .

کلاتی در خصوص اینکه ورزش بر تحصیلش تاثیر مثبت گذاشته است ، بیان کرد : دلیل موفقیت‌های درسی‌ام را ورزش می‌دانم ، در حال حاضر دانشجوی کارشناسی ارشد رشته مدیریت ورزشی در دانشگاه فردوسی هستم و معتقدم آدم باید عاشق باشد تا به چیزی برسد ، من عاشق درس و فوتسال هستم .

وی هدف‌های زیادی را برای موفقیت در ورزش و تحصیل ترسیم کرد و گفت : بزرگ‌ترین هدفم افتخار آفرینی برای کشورم است که تمام توانم را برای رسیدن به این هدف به کار می‌گیرم .

بازیکن تیم فوتسال بانوان مشکی پوشان اظهار کرد : از کشورهای دیگر پیشنهاد داشتم و دوست دارم لژیونر شوم ، اما شرایطش نیست و مهم‌ترین دلیل نرفتنم و رد کردن پیشنهاداتم حجاب است که هر کشوری آن را نمی‌پذیرد .

کلاتی افزود : لیگ کشورهای آسیایی و مسلمان شرایطش راحت‌تر خواهد بود تا اروپایی ، ان شاء الله روزی برسد که بشود با همین پوشش در لیگ‌های اروپا هم بازی کرد ، چون خانم‌های ایرانی واقعا توانمند هستند و من مطمئنم در آینده‌ای نزدیک این اتفاق ‌می افتد ، در فصل بعد اولویت اول من مشهد است ، اما به پیشنهاد‌های خوب هم فکر می‌کنم .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه