اختصاصی | محمدی : لیگ خوبی را پشت سر گذاشتیم / پتانسیل کسب جایگاه بهتر را داشتیم !

0
346

محمدی سرمربی استقلال ساری پس از شکست در هفته پایانی لیگ برابر فلزات رنگین پاسارگاد به اخبار فوری فوتسال گفت :

همانطور که قبلا گفتم ما نیم فصل دوم بدون تمرین در مسابقات شرکت میکنیم . امروز بازی قابل توجه ای داشتیم . دو تا از بازیکنان اصلی ما در این بازی مصدومیت جدی داشتند و واقعا نتوانستند بازی کنند . از رو تعصب بازی میکردند . گلر اول ما در بازی با حفاری از ناحیه دست دچار شکستی شد تا اخر بازی نتوانست ادامه بدهد .

تیم زنجان از موقیعت هایش خوب استفاده کردند و از تجربیات ارزنده مربی تیم ملی سرخانم یاری برخودار بودند . در نیم فصل دوم با تغییراتی که در تیم شان داشتند برنده بازی شدند . ضمن اینکه داوری نسبت به تیم ما کاملا ناعالانه بود . به حدی دو داور باهم هماهنگ نبودند که دوتا گل در اشتباه سوت داوری به ثمر رسید .
امثال لیگ بسیار خوبی از لحاظ فنی شاهد بودیم . بازیها غیر قابل پیش بینی بود . اگر مشکلات مالی دامن گیر تیم ما نمیشد و از اول فصل با همان پتانسیل بودیم جایگاه بالاتری در جدول کسب میکردیم .
انشالله در فصل بعد شاهد فصل پویاتر و حرفه ای تری باشیم .
از مدیریت باشگاه استقلال ساری جناب اقای محمدی کیادهی ، مشاور فنی باشگاه جناب اقای بسطامی بازیکنان و کادر فنی و تمامی کسانی که تا پایان این فصل تلخ و سخت برای ما در کنارمان بودند و حمایت کردند کمال تشکر دارم . همچنین از کمیته مسابقات فوتسال بانوان سازمان لیگ که زحمات فراوانی در این فصل کشیدن و تمامی رسانه های خبری در امور بانوان نهایت تشکر و قدارانی دارم .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه