اختصاصی | زارع : میتوانستیم بهتر از رتبه ششم را کسب کنیم !

0
149

زارع سرمربی پویندگان صنعت شیراز پس از اخرین بازی لیگ برتر که با نتیجه نزدیک به دختران کویر کرمان واگذار کردند ، به اخبار فوری فوتسال گفت :
بازی بسیار خوبی بود ، بازیکنان تمام مواردی که میخواستیم را در زمین پیاده کردند . اما فقط در زدن ضربات آخر آنگونه که باید عمل نکردیم .
نیمه اول با دو گل سارا کلانتری پیش افتادیم اما در چند دقیقه پایانی روی یک ‌صحنه مشکوک داور پشت محوطه خطا گرفت که منجر به گل شد و بعد از آن نیز یک گل دیگر دریافت کردیم و نیمه اول با نتیجه تساوی به پایان رسید .
نیمه دوم علی رغم موقعیت های فراوان به گل نرسیدیم و روی یک ضربه کرنر یک گل دیگر دریافت کردیم .
شاید کمترین حق ما از بازی تساوی بود منتها فوتسال بازی استفاده از فرصتهاست که تیم کرمان از موقعیتهایش نهایت استفاده را کرد و به پیروزی رسید .
در پایان لیگ توانستیم رتبه ششم را کسب کنیم که به جرات میتوان گفت اگر در شروع فصل کمی زودتر استارت کار را زده بودیم رتبه بهتری را کسب میکردیم .
از بازیکنانم تشکر میکنم که با وجود فشردگی لیگ و تمام‌ مصدومیت هایی که داشتند تا پایان با قدرت در کنار یکدیگر برای اعتلا و سربلندی نام فارس و باشگاهشان جنگیدند ، هر چند که در این راه مورد کم لطفی مسئولان استان قرار گرفتند .
در مورد لیگ باید گفت که امسال نسبت به سال گذشته از لیگی پویاتر برخوردار بودیم جدای از مثلث سه گانه بالای جدول مابقی تیمها نیز خوب و در حد و اندازه لیگ برتر ظاهر شدند که قطعا اگر مشکلات مالی گریبانگیر تیمهای انتهای جدول نمیشد آنها نیز عملکرد بهتری از خود به جا می گذاشتند تنها نقطه ضعف لیگ در نحوه برگزاری مسابقات بود که به دلیل فشردگی بازیها تمام تیمها با مصدومیت های سنگین بازیکنان خود روبرو شدند ، درست است که این فشردگی بخاطر بازیهای تیم ملی فوتسال بود اما شاید اگر لیگ کمی زودتر استارت میخورد از فشارها نیز کاسته میشد .
در پایان ضمن تبریک به تیم های اول تا سوم جدول به مسئولین فدراسیون و در راس آن خانم نصیری نیز خسته نباشید میگویم که با وجود تمام فشارها همیشه پیگیر و حلال مسائل و مشکلات تیمها بودند ، امید که سال آینده شاهد لیگی پویا و جذابتر از جانب تمام تیمها باشیم .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه