هشدار به کسانی که سالن فوتسال اجاره میدهند / دروازه های فوتسال را ایمن کنید !

0
4377

به نشر از اخبار فوری فوتسال و به نقل از رکنا :

به همت مردم و خیرین ، مقدمات آزادی جوان فوتبالیست زندانی فراهم شد.

چند روز پیش بود گزارشی با عنوان « دروازه فوتبال پای فوتبالیست رابه زندان Prison باز کرد/ جوانی درانتظار خیران » ، به وضعیت پرونده یکی از زندانیان جرائم غیر عمد پرداخت .
این گزارش شرح حال احمدی ، جوان ۳۲ ساله ای بود که سال ها پیش به عنوان فوتبالیست فعالیت داشته اما بر حسب یک اتفاق به زندان افتاده بود . احمدی فوتبالیست بعد از ماه‌ها بیکاری به پیشنهاد یکی از دوستانش ، یک سالن ورزشی را به مدت یکسال اجاره می کند به این امید که با اجاره آن به گروه های مختلف ورزشی جهت تمرین یا برگزاری فوتسال و والیبال ، چرخ زندگی لااقل کمی راحت تر بچرخد و هزینه های خود وخانواده چهار نفره اش را تامین کند اما درست در ماه اول اجاره دادن ، یکی از اعضای تیم ده نفره فوتسال به دنبال گرم کردن خود پیش از بازی اقدام به استفاده از دروازه فوتبال می کند و از آن آویزان می شود که در نهایت سقوط Fall کرده و دچار آسیب دیدگی شدید می شود .

به دنبال اختلالات جسمانی که در پی این حادثه Incident برای فرد رقم خورد ، دادگاه رسیدگی کننده به پرونده با استناد به مواد ۱۴۵ ، ۴۴۸ ، ۵۰۶ و ۶۴۷ قانون Law مجازات اسلامی احمدی را با لحاظ تقصیر تعیین شده با عنوان ایراد صدمه غیرعمد به پرداخت مبلغی معادل ۱۵۵ میلیون تومان محکوم می‌کند . وجود اینکه ستاد دیه در روند رسیدگی به وضعیت این مددجو با اعطای تسهیلات بدون سود این بدهی را به ۱۱۵ تومان رسانده اما بابت ۴۰ میلیون تومان مابقی این جوان در زندان به سر می برد .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه