حضور تیم ملی فوتسال ایران در تورنمنت کویت در هاله ای از ابهام !

0
231

به نشر از اخبار فوری فوتسال و به نقل از وانا :

عباس ترابیان در گفت وگویی ، در مورد دعوت تیم ملی کویت از تیم ملی فوتسال ایران جهت حضور در تورنمنتی در این کشور ، گفت : امروز نامه کویت که با فدراسیون فوتبال مکاتبه داشته به دست ما رسیده است و در حال حاضر کمیته فنی در حال بررسی این موضوع است .

 

وی در ادامه گفت : در جلسه‌ای که با ناظم‌الشریعه سرمربی تیم ملی فوتسال داشتیم ، در مورد آخرین وضعیت تیم ملی ، وی مدعی بود در حال حاضر بازیکنان تیم ملی آماده این تورنمنت نیستند و در صورت حضور در این مسابقه حداقل باید یکی دو اردو برگزار کنیم .

مدیرکمیته فنی فوتسال گفت : در حال حاضر فدراسیون فوتبال در صدد است که زمینه اردو و کمپ تیم‌های ملی را آماده کنند و در اختیار تیم ملی قرار دهند و درصورتی‌ که محدودیتی جهت شرکت در این تورنمنت وجود نداشته باشد ، تیم ملی اعزام می‌شود .

ترابیان افزود : البته طبق هماهنگی‌هایی که شده قرار است در همین هفته یا اوایل هفته آینده جلسه کمیته فنی را تشکیل دهیم و موارد تورنمنت کویت را به قید فوریت در این جلسه بررسی کنیم . همچنین در این جلسه چندین موارد مهم دیگر از جمله مواردی که مربوط به فوتسال بانوان است ، بررسی می‌شود .

وی در پاسخ به این سوال که آیا تیم‌های شرکت‌کننده در این تورنمنت مشخص شده است ، گفت : هنوز به طور رسمی چیزی به ما در این مورد اعلام نشده اما به طور شفاهی گفته‌اند که تیم‌های مصر ، برزیل ، ایتالیا ، بحرین ، قطر ، کویت و ایران در این تورنمنت حضور پیدا می‌کنند .

اخبار را حرفه ای ذنبال کنید !

افزودن دیدگاه