اظهارات وحید شمسایی درباره حضور اینفانتینو در ایران و برگزاری بازی نمادین فوتسال !

0
273

به نشر از اخبار فوری فوتسال و به نقل از پارس فوتبال :

کاپیتان اسبق تیم ملی صحبت های جالبی درباره بازی با رئیس فیفا مطرح کرد و در انتقاد از مسئولان گفت : برخی که ادعای پدری فوتسال را می کنند به فکر زمین زدنم هستند .

وحید شمسایی درباره حضور اینفانتینو در ایران و برگزاری بازی نمادین فوتسال با او بیان کرد :

آمدن چنین شخصی به ایران ، یک امتیاز مثبت می‌تواند باشد .

به هر حال رئیس فدراسیون جهانی فوتبال اعتبار بالایی دارد و حتی بسیاری از سیاسیون جهان هم به دنبال دیدن او هستند . فدراسیون فوتبال دوست داشت در سفر اینفانتینو به ایران به اهداف خودش برسد اما متاسفانه در مورد فوتسال تا جایی که می‌دانم هیچ صحبتی نشد . بازی که کاملا یک دورهمی بود و هیچ صحبتی در مورد مسائل مهم نشد .
وحید شمسایی افزود : خود اینفانتینو قبل از آمدن به ایران خواسته بود حتما یک بازی فوتسال تدارک دیده شود . پس مشخص می‌شود او علاقه زیادی به فوتسال دارد . اما یکسری آدم در این میان خواستند خودشان را به فوتسال بچسبانند . فدراسیون فوتبال میزبان مسئولان فیفا بود و قاعدتا باید مدیرانی از فدراسیون فوتبال در این مراسم شرکت می‌کردند اما افراد زیادی که تا به حال در عمرم ندیده بودم ، خودشان را به فوتسال چسباندند و به سالن آمدند . آن‌ها همیشه می‌گویند فوتسال به درد نمی‌خورد و با این رشته حال نمی‌کنند اما ول‌کن فوتسال هم نیستند .

کاپیتان سابق تیم ملی همچنین خاطرنشان کرد :‌ در مجموع اتفاق خوبی بود و متوجه شدیم اینفانتینو با این که رئیس فیفا است اما اصلا فوتبال بلد نیست ! همچنین همیشه از نوجوانی عاشق فان‌باستن بودم و خدا را شکر که با دیدن او به آرزوی دوران نوجوانی رسیدم . همچنین بزرگان فوتبال مثل علی دایی و خداداد عزیزی هم در این بازی حضور داشتند .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

 

افزودن دیدگاه