ترابیان : صحبتی با اینفانتینو در مورد فوتسال انجام نشد !

0
321

به نشر از اخبار فوری فوتسال و به نقل از ورزش یک :

رئیس کمیته فنی و توسعه فوتسال و فوتبال ساحلی اعلام کرد تصمیم نهایی در مورد حضور تیم ملی فوتسال کشورمان در تورنمنت کویت امروز مشخص خواهد شد .
عباس ترابیان در پاسخ به این پرسش که « آیا اعزام تیم ملی فوتسال به تورنمنت کویت قطعی شده است یا خیر ؟ » ، اظهار داشت : قرار بود کویت نامه‌ای به فدراسیون بزند که فکر می‌کنم این نامه هم به فدراسیون رسیده است . فکر می‌کنم امروز ( شنبه ) تکلیف این موضوع مشخص خواهد شد . همان‌طور که گفتم کویت نامه‌ای به ما زده و شرایط درخواستی ما را فراهم کرده است و حالا ما باید تصمیم نهایی را بگیریم .

وی در مورد کشورهایی که در این تورنمنت شرکت خواهند کرد ، گفت : چیزی که به صورت شفاهی به ما اعلام شده است ، تیم‌‌های مصر ، برزیل ، ایتالیا ، بحرین ، قطر ، کویت و یک کشور از بین فرانسه و انگلیس در این مسابقات حضور دارند .

رئیس کمیته فنی و توسعه فوتسال و فوتبال ساحلی در مورد اینکه آیا با تیم زیر ۲۳ سال در این تورنمنت شرکت خواهیم کرد ، تصریح کرد : نه اینکه کاملاً با تیم جوان شرکت کنیم . ما شاکله تیمی خودمان را حفظ خواهیم کرد ، اما سعی می‌کنیم بیشتر به بازیکنان جوان‌ میدان دهیم .

ترابیان در ادامه در خصوص حضور اینفانتینو در ایران و اینکه آیا صحبتی در مورد وضعیت فوتسال کشورمان با او انجام داده است ، عنوان کرد : نه ، صحبتی با او نشد ، یعنی جلسه‌ای برنامه‌ریزی نشده بود که در مورد فوتسال حرف بزنیم . در هر صورت زحمت این کار را بزرگان فدراسیون فوتبال کشیدند .

« آیا حضور اینفانتینو در ایران می‌تواند به فوتبال و فوتسال کشورمان کمک کند ؟ » ، وی در پاسخ به این پرسش گفت : قطعاً آمدن رئیس فیفا به ایران می‌تواند مفید باشد ، اما این را که چقدر می‌توانیم از آن استفاده کنیم ، من نمی‌توانم نظر بدهم .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه