تشریح برنامه های آماده سازی تیم فوتسال المپیک ایران !

0
304

به نشر از اخبار فوری فوتسال و به نقل از ایرنا :

سرمربی تیم فوتسال المپیک ایران با اشاره به برگزاری دو دیدار تدارکاتی بین تیم های فوتسال المپیک ایران و اوکراین از تلاش برای بازی تدارکاتی با تیم تایلند تا پایان سال خبر داد .

علی صانعی روز یکشنبه درباره شرایط اردوی تیم فوتسال المپیک و دیدارهای تدارکاتی پیش بینی شده برای آن گفت : در روزهای هشتم و نهم اسفندماه در تهران میزبان تیم فوتسال جوانان اوکراین هستیم و دو دیدار تدارکاتی با این تیم برگزار خواهیم کرد .
وی افزود : حد فاصل روزهای بیستم تا بیست و چهارم اسفندماه نیز در تلاش هستیم دو دیدار تدارکاتی دیگر در یکی از شهرستان های کشور برابر تیم تایلند داشته باشیم .
سرمربی تیم فوتسال المپیک ایران خاطرنشان کرد که هنوز زمان و مکان دیدار تدارکاتی تیم فوتسال المپیک با تایلند نهایی نشده است .
صانعی ادامه داد : از آنجایی که باید فهرست ۲۰ نفره تیم فوتسال المپیک را تا تیر ماه سال آینده به کمیته ملی المپیک اعلام کنیم ، در تلاش هستیم تا با رایزنی با کشورهای صاحب نام در رشته فوتسال چند دیدار تدارکاتی در اردیبهشت و خردادماه برگزار کنیم .
سرمربی تیم فوتسال المپیک اضافه کرد : شرایط اردوی تیم خوب است . ما تا دو هفته پیش در حال استعدادیابی بازیکنان بودیم و امیدوار هستیم تا بعد از چهار دیدار تدارکاتی قبل از پایان سال ، شناخت خوبی از ظرفیت های بازیکنان پیدا کنیم .
وی در پاسخ به این سئوال که چند بازیکن تیم المپیک در لیگ برتر حاضر هستند ، توضیح داد : هرچند برخی از بازیکنان حاضر در اردو عضو تیم های لیگ برتری هستند اما از آنجایی که سن بازیکنان تیم المپیک باید زیر ۱۸ سال باشد ، کمتر در لیگ برتر بازی می کنند .
صانعی ادامه داد البته چند بازیکن نیز در لیگ های یک ، دسته دوم بازی می کنند .
تیم ملی فوتسال المپیک ایران تمرینات آماده سازی خود را در مرکز ملی فوتبال ایران برگزار می کند تا بتواند با آمادگی کامل در رقابت های المپیک ۲۰۱۸ آرژانتین حضور یابد .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه