دروازبان تیم ملی بانوان روسیه : از حضور تماشاگران در سالن احساس خوبی داشتم !

0
720

تیم ملی فوتسال بانوان روسیه برابر دختران فوتسالیست ایران دو بازی تدارکاتی را در تهران برگزار کرد که یک بازی با برتری ایران و یک بازی با برتری روس ها به پایان رسید . در دیدار اول ایران ۲ بر یک پیروز شد اما بازی دوم را در حالی که تا دقایق پایانی با تساوی همراه بود ۳ – ۴ شکست خورد .

روس ها برای قهرمانی اروپا و ایران برای قهرمانی آسیا آماده می شوند .

“لیندا سوخانووا” دروازه بان شماره یک روسیه درباره دو بازی دوستانه با تیم ملی ایران اظهار کرد : ایران و روسیه هرسال بازی تدارکاتی برگزار می کنند . در بازی نخست ایران بهتر از ما بود ولی ما توانستیم گل اول را بزنیم . شرایط در بازی اول این طور بود که نتوانستیم این پیروزی را حفظ کنیم و شکست خوردیم .

لیندا در ادامه گفت : در بازی دوم تیم ما شرایط خوبی در ابتدا نداشت و دو گل را از ایران دریافت کردیم . بازیکنان ما خیلی زود همه چیز را به مانند ابتدای بازی کردند و دو تیم به تساوی ۲ – ۲ رسیدند . در نیمه دوم ما عملکرد بهتری داشتیم و توانستیم این بازی را با یک گل اختلاف ببریم .

دروازه بان تیم ملی فوتسال بانوان روسیه گفت : کادر فنی تیم ملی روسیه بازی اول را بررسی کرد و ما به همین دلیل توانستیم در بازی دوم بازی را در اختیار بگیریم و برنده هم باشیم . کسانی که بازی ما را دیدند می دانند که در دومین مسابقه خیلی بهتر کار کردیم .

او درباره تیم ملی فوتسال بانوان ایران نیز تصریح کرد : ایران در آسیا بهترین تیم است و به همین دلیل ما هر سال با این تیم بازی می کنیم . بازیکنان ایرانی خیلی جنگنده هستند و در بازی هایی که با هم داشتیم خیلی ما را اذیت کردند .

لیندا در پاسخ به این سوال که کدام یک از بازیکنان ایران را بیشتر می پسندد ، اظهار کرد : تیم ایران در کل بازیکنان خوبی دارد ولی بازیکنی که در دو بازی به ما گل زد ( سارا شیربیگی ) بازیکن خیلی خوبی بود . البته من می دانم بهترین بازیکن ایران مصدوم بود و نتوانست با ما بازی کند و شاید این از خوش شانسی ما بود ( باخنده ) .

او درباره دروازه بان های تیم ملی ایران نیز ، خاطرنشان کرد : اگر اشتباه نکنم در هردو بازی دو دروازه بان متفاوت در درون دروازه ایران بودند . من دروازه بان اول ایران را می شناسم و در بسیاری از بازی های بین المللی عملکرد او را دیده ام . فکر نمی کنم تیم ملی فوتسال بانوان ایران در پست دروازه بانی مشکلی داشته باشد .

لیندا سوخانووا درباره تیم ملی روسیه نیز افزود : ما برای رقابت های قهرمانی اروپا آماده می شویم و تغییرات زیادی در تیم روسیه رخ داده است . ما برای قهرمانی در اروپا آماده می شویم و از ما انتظار می رود که بتوانیم به این عنوان برسیم .

دروازه بان تیم ملی فوتسال بانوان روسیه درباره بازی با حجاب اسلامی هم گفت : ما به فرهنگ کشورهای دیگر احترام می گذاریم و مشکلی برای بازی کردن با حجاب ایرانی ها نداشتیم . شاید برای ما چون عادت نداشتیم کمی سخت بود اما نه آن طوری که برای بازی ما مشکلی ایجاد کند . اتفاقا ما با حجاب توانستیم ایران را ببریم !

لیندا سوخانووا در پایان ، تصریح کرد : خیلی دوست داشتم زمان بیشتری برای حضور در ایران داشتیم تا می توانستیم بیشتر با این کشور آشنا شویم . من از حضور تماشاگران زن در سالن بازی بسیار لذت بردم و فکر می کنم آن ها روی بازی تیم ایران تاثیر زیادی داشتند . من شنیده بودم زنان نمی توانند به سالن بیایند اما از اینکه دیدم در بازی ایران آن ها حاضر هستند احساس خوبی داشتم .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه