مصوبات جدید هیات رییسه لیگ فوتسال !

0
325

به نشر از اخبار فوری فوتسال و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال :

نشست هیات رئیسه سازمان لیگ فوتسال با حضور علی کفاشیان ، عباس ترابیان ، سعید نجاریان ، کریم منصوری ، محمدرضا غفاری و حامد نجفی برگزار و مصوبات زیر به تصویب می رسید :
مقرر شد بررسی نحوه برگزاری مسابقات لیگ برتر در سال ١٣٩٧ بعد از مسابقات دور رفت و برگشت ٨ تیم صدر جدول ، مجددا به صورت پلی آف و حذفی رفت و برگشت مسابقات را ادامه تا قهرمان رقابتهای فصل ٩٧ مشخص شود .
مقرر گردید رقابتهای جام حذفی با شرکت تیم های زیر ٢٠ سال در سه ماهه اول سال ٩٧ برگزار شود که دستور العمل و چگونگی برگزاری آن در اسفند ماه به هیات های استانها ابلاغ خواهد شد .
با تصویب هیات رئیسه سازمان لیگ مقرر شد تا جلسه آموزشی از طریق کمیته آموزش برای سرپرستان ( مدیران ) باشگاه های لیگ برتر برگزار و چنانچه افراد حاضر در جلسه آموزشی ، نمرات قبولی را کسب کنند ، می توانند روی نیمکت حضور داشته باشند .
در پایان جلسه مقرر شد جلساتی با هماهنگی عباس ترابیان رییس کمیته فنی و توسعه فوتسال و فوتبال ساحلی تا پایان اسفند با باشگاه های لیگ برتر برگزار شود تا آموزشهای لازم در خصوص حرفه ای سازی باشگاه ها و همچنین با جمع آوری اسناد مدارک ملزومات زیر ساخت ها آموزش داده شود تا مقدمات اولیه و بررسی های لازم جهت شروع حرفه ای گری باشگاه ها صورت گیرد .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

 

افزودن دیدگاه