شهرزاد مظفر : نتیجه مهم نبود و من از عملکرد بازیکنان بسیار راضی هستم !

0
401

به نشر از اخبار فوری فوتسال و به نقل از سایت رسمی فدراسیون :

شهرزاد مظفر ، سرمربی تیم ملی فوتسال بانوان پس از پایان بازی اول دوستانه ایران و روسیه اظهار داشت : بازی خیلی خوبی را مقابل تیم روسیه ارائه کردیم . از عملکرد بازیکنان راضی‌ام . فارغ از نتیجه از این که بازیکنان تیم ایران تمامی نکاتی را که در تمرینات گفته بودیم را اجرا کردند ، خوشحالم .
وی افزود : ما خود را برای پیروزی مقابل روسیه آماده کرده بودیم ، وارد زمین شدیم تا تاکتیک‌های خود را به تیم حریف دیکته کنیم . بازی امروز مقابل روسیه استثنایی بود .
سرمربی تیم ملی فوتسال بانوان ادامه داد : به طور حتم بازی فردا سخت‌تر خواهد بود . بر همین اساس فیلم مسابقه امروز را آنالیز خواهیم کرد تا در بازی فردا نیز پیروز باشیم .
مظفر یادآور شد : با توجه به تعداد محدود بازی‌های تدارکاتی تیم ملی فوتسال این بازی‌ها غنیمتی‌ است که باید از آنها به خوبی استفاده کنیم .
وی تصریح کرد : در بازی امروز ۲ بازیکن کلیدی یعنی فهیمه زارعی و فرشته کریمی را در اختیار نداشتیم ، دو مهره کلیدی تیم ایران ، با این وجود بازیکنان جوان این تیم به خوبی مقابل روسیه بازی کردند .
سرمربی تیم ملی فوتسال بانوان اظهار کرد : حضور تماشاچیان و بازی مقابل هواداران و تشویق آنها انگیزه زیادی به بازیکنان می‌دهد . ای کاش سالن بزرگتر بود تا جمعیت بیشتری به سالن می‌آمدند ، با این وجود از فدراسیون فوتبال تشکر می‌کنم که این فضا را برای ما فرآهم کردند تا بازیکنان در جو چنین سالنی مسابقه دهند . با توجه به این که مسابقات قهرمانی آسیا در تایلند برگزار می‌شود و تایلندی‌ها تماشاگران پرشور و هیجانی را دارند باید از حالا خود را با جو سنگین مسابقات آماده کنیم .

 

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه