هاشم‌زاده : زلزله مشکلی برای بازیکنان ایجاد نکرد !

0
505

مربی تیم ملی فوتسال کشورمان گفت : بازی تایلند را در دیده‌ایم و شناخت خوبی از آنها داریم .
محمد هاشم‌زاده درباره برتری ۵ بر ۳ تیم ملی فوتسال کشورمان مقابل عراق و صعود به مرحله یک‌چهارم نهایی مسابقات فوتسال قهرمانی آسیا اظهار داشت : به دلیل اینکه از قبل صعودمان را قطعی کرده بودیم ، سعی کردیم فشار زیادی به بازیکنان نیاوریم و کارتی هم دریافت نکنیم . فوتسال است و برخی از مواقع توپ‌ها تبدیل به گل نمی‌شود ،  در این بازی هم این اتفاق برای ما افتاد .

وی در مورد شرایط غذایی کشور چین تایپه و اینکه محمد ناظم‌الشریعه از این شرایط ناراضی بود ، تصریح کرد : متأسفانه غذای هتل اصلاً شرایط خوبی ندارد و با زائقه ما ایرانی‌ها سازگار نیست . ابوالفضلکریمیان سرپرست تیم ملی با خود از تهران غذا آورده بود و آن را مصرف کردیم ، اما به طور کلی شرایط هتل اصلاً خوب نیست .

مربی تیم فوتسال کشورمان در خصوص اینکه چه تیم‌هایی را رقیب ایران برای کسب عنوان قهرمانی می‌داند ، تصریح کرد : همه تیم‌ها خوب هستند و نمی‌شود گفت کدام تیم رقیب اصلی ما است ، اما ژاپن ، ازبکستان و تایلند همواره جزو رقبای اصلی ما بودند .

هاشم‌زاده در مورد دیدار فردا ( پنجشنبه ) تیم ملی کشورمان مقابل تایلند در مرحله یک‌چهارم نهایی مسابقات گفت : تایلند یکی از تیم‌های پُر مهره و مدعی آسیا است ، اما ما هم ایران هستیم و می‌خواهیم یک بازی با کیفیت مقابل این تیم انجام دهیم . بازی تایلند را در این مسابقات دیده‌ایم و نقاط ضعف و قدرت این تیم را می‌شناسیم و سعی می‌کنیم بازی خوبی در این مسابقه انجام دهیم .

شب گذشته زلزله نسبتا شدیدی در چین تایپه رخ داده ، آیا این اتفاق مشکلی برای تیم ملی فوتسال کشورمان به وجود آورد ؟ وی در پاسخ به این پرسش عنوان کرد : مشکلی خاصی نبود و بازیکنان همه در هتل حضور داشتند . خدا را شکر مشکلی برای هیچ یک از اعضای تیم ایجاد نشده است .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه