اختصاصی | پیش بازی هفته نوزدهم لیگ برتر بانوان !

0
216

پیش بازی هفته نوزدهم لیگ برتر بانوان :

نفت نوین تهران ـ پیام نور سیرجان
نفت تهران پس از کش و قوس های فراوان ،چند هفته است که با تغییر مدیریت یک آرامش نسبی پیدا کرده و حالا در تهران میزبان پیام نور است . نفت نشان دادا که به سادگی امتیاز ها را از دست نمیدهد . مخصوصا دیدارهایی که در خانه دارد . اما سیرجانی ها هم تازه موتورشان راه افتاده و منتظر یک اتفاق خوب هستند .

استقلال ساری ـ پالایش نفت آبادان
نفت آبادان که صدرنشین لیگ لیگ است ، و حالا در ساری فرصت دارد که فاصله امتیازش را بیشتر کند . بانوان استقلال برای ماندن در لیگ برتر کار سختی دارند و باید از این فرصت نهایت استفاده را ببرند .

مس رفسنجان ـ دختران کویر کرمان
دربی کرمانی ها در حالی برگزار میشود که دختران کویر توانسته اند در رده چهارم باشند و برای حفظ این رده کار سختی با مشکی پوشان دارند . مس هم نمیخواهد در این دیدار خانگی دست خالی بماند . دربی کرمانی ها جذابیت های زیادی خواهد داشت .

پویندگان صنعت فجر شیراز ـ دانشگاه آزاد تهران
دانشگاه ازاد برای اینکه رده دوم را به دست بگیرد ، باید در شیراز برنده باشد و به اما و اگر ها دل خوش کند . آن هم برابر تیمی که میتواند در خانه خطرناک باشد . دختران صنعت فجر برای اینکه سد راه تهرانی ها باشند کار سختی در پیش دارند .

مشکی پوشان خراسان ـ بانوان البرز زنجان
خراسانی ها برای رده چهارم میجنگند و در خانه فرصت خوبی دارند تا با پیروزی برابر قعر نشین جدول ، در جدول صعود کنند . اما مشهدی ها گاهی در خانه دست و دلباز میشوند . این دیدار بهترین فرصت برای مشکی پوشان است تا دوباره به رده چهارم برسد .

شهرداری رشت ـ شرکت ملی حفاری اهواز
بانوان حفاری اهواز برای اینکه رده دوم خود را حفظ کنند ، باید در رشت برنده باشند و فرصت اینکه به صدر نزدیک تر هم بشوند را از دست ندهند .
در جدول لیگ برتر بانوان ، ۳ تیم برای قهرمانی  ، ۴ تیم برای رتبه چهارم و ۳ تیم هم برای ماندن در لیگ برتر نبرد میکنند .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه