ابطحی : تیم ملی فوتسال هنوز در حد خودش بازی نکرده است / بازی راحتی مقابل تایلند نداریم !

0
499

به نشر از اخبار فوری فوتسال و به نقل از تسنیم :

پیشکسوت فوتسال کشورمان اعتقاد دارد کادرفنی ایران برنامه خود را برای مراحل پایانی مسابقات فوتسال قهرمانی آسیا نگه داشته است .

سیدمهدی ابطحی درباره برتری ۵ بر ۳ تیم ملی فوتسال کشورمان مقابل عراق اظهار داشت : به نظرم تیم ایران با اینکه عراق را شکست داد ، اما هنوز در حد خودش بازی نکرده است . فکر می‌کنم کادر فنی تیم ملی برنامه‌ای را که برای این مسابقات دارد ، برای مراحل بعد یا فینال نگه داشته است .

کاپیتان پیشین تیم ملی فوتسال کشورمان ادامه داد : تیم ایران به لحاظ فردی و تیمی بسیار بالاتر از سایر کشورهاست ، اما همان‌طور که گفتم فکر می‌کنم تیم ما توانایی خود را برای بازی فینال نگه داشته است . در هر صورت به نظرم ما کار سختی برای قهرمانی در این مسابقات نخواهیم داشت .

وی درباره دیدار تیم ایران مقابل تایلند در مرحله یک چهارم نهایی مسابقات قهرمانی فوتسال آسیا ، تصریح کرد : تایلند جزو تیم‌های خوب این مسابقات است و به نظرم مقابل این تیم محک جدی خواهیم خورد تا برای فینال آماده شویم . من احساس می‌کنم تایلند هم هنوز نتوانسته خود را مانند گذشته نشان دهد . این تیم به لحاظ تاکتیکی سطح خوبی دارد ، اما از نظر انفرادی بسیار پایین‌تر از کشور ماست . بدون شک بازی راحتی مقابل این تیم نخواهیم داشت و باید بهتر از دیدارهای مرحله گروهی بازی کنیم .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه