لک : تیم ملی فوتسال ایران کار سختی برای قهرمانی در آسیا ندارد !

0
506

به نشر از اخبار فوری فوتسال و به نقل از تسنیم :

رضا لک درباره برتری ۱۱ بر یک تیم ملی فوتسال ایران مقابل چین اظهار داشت : کار سختی در این بازی نداشتیم . ما تیم بسیار خوب و بازیکنان باتجربه‌ای داریم که مقام سوم دنیا را به دست آورده‌اند . تیم ما به دیدارهای مرحله گروهی به چشم بازی‌های تدارکاتی نگاه می‌کند و این بازی‌ها یک ریکاوری برای بازیکنان است .

وی در ادامه افزود : از قبل هم مشخص بود این بازی‌ها برای ما سخت نیست و قطعاً عراق هم در دیدار بعد نمی‌تواند کاری برابر ما انجام دهد . به امید خدا بازیکنان با این بازی‌‌ها خود را برای مراحل بعد آماده می‌کنند .

کارشناس فوتسال کشورمان در خصوص سایر کشورها نیز تصریح کرد : تایلند و ژاپن با تلفیقی از بازیکنان جوان و باتجربه خود به این مسابقات آمده‌‌اند و فکر می‌کنم خود را برای جام جهانی آماده می‌کنند . این موضوع هم طبیعی است که تیم‌ها برای جام جهانی جوان‌گرایی کنند ،‌ ضمن اینکه از نظر نیروی انسانی نیز این کشورها با ایران قابل مقایسه نیستند . به نظرم چیزی که در این مسابقات مشهود است ، رشد تیم‌های درجه سومی مانند کره جنوبی است .

لک در پایان در پاسخ به این پرسش که « به نظرش رقیب اصلی کشورمان برای کسب عنوان قهرمانی در این مسابقات کدام تیم است ؟ » ، گفت : تیم ما با تمام توان به این مسابقات رفته است و به نظرم کار سختی برای قهرمانی ندارد . فکر می‌کنم شاید اگر قرار باشد تیمی مقابل ما مقاومت کند ، ژاپن خواهد بود .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه