اسماعیل پور : جام ملت‌ها نباید برای ما سخت باشد !

0
457

به نشر از اخبار فوری فوتسال و به نقل از ایران آنلاین :

پیش از برگزاری دیدار سوم تیم ملی با عراق در مورد اهداف تیم ملی فوتسال برای دفاع از عنوان قهرمانی با احمد اسماعیل پور بازیکن تأثیرگذار تیم ملی گفت‌و‌گو کرد که متن آن را با هم می‌خوانیم .

احمد اسماعیل‌پور ، بازیکن ۲۹ ساله تیم ملی فوتسال در خصوص این دوره از رقابت‌ها می‌گوید : ۲ بازی پرگل را پشت سر گذاشتیم و همانگونه که انتظار می‌رفت در مرحله گروهی مشکلی نخواهیم داشت و تمام تمرکز ما روی بازی‌های حذفی ، نیمه نهایی و فینال است . در مرحله حذفی حساسیت بازی‌ها بیشتر می‌شود اما ما ایران هستیم و مشکلی برای حضور در مراحل بالاتر نخواهیم داشت . تفکر ما حضور در فینال جام جهانی ۲۰۲۰ است بنابراین جام ملت‌ها نباید مسابقات سختی برای ما باشد .

او بیان می‌کند : تیم‌های ژاپن و تایلند رقبای اصلی ما در فوتسال به حساب می‌آمدند و در این دوره هم این دو تیم می‌توانند سد راه‌مان شوند اما همان‌طور که گفتم ما ایران هستیم و هدف‌مان تکرار قهرمانی در این مسابقات است و اهداف بزرگتری در سر داریم . امیدواریم که تمامی مسابقات را با برد به پایان برسانیم .

سومین بازیکن برتر فوتسال در جام جهانی ۲۰۱۶ کلمبیا در خصوص آخرین بازی تیم ملی در مرحله گروهی با عراق می‌گوید : عراق برای ما مشکل ساز نخواهد بود و فکر می‌کنم همانند بازی با میانمار و چین، عراق را هم شکست دهیم البته عراق نسبت به میانمار و چین تیم بهتری است اما امید زیادی داریم تا عراق را شکست دهیم و به‌عنوان صدرنشین به مرحله بعد صعود کنیم .

اسماعیل‌پور در مورد وضعیت غذایی ملی‌پوشان در چین تایپه که عنوان شده بسیار نامناسب است ، بیان می‌کند : وضعیت غذا در چین به هیچ وجه مناسب نیست به گونه‌ای که ما فقط کنسروهایی با خودمان آورده‌ایم و فقط از این کنسروها استفاده می‌کنیم . خیلی از تیم‌ها با این مشکل مواجه هستند ، اما ایرانی‌ها به‌دلیل ذائقه غذایی که دارند مشکل‌ بیشتری دارند . حتی چند نفر از اعضای تیم هم به همین دلیل با دل درد مواجه شده‌اند اما چاره‌ای نداریم و باید تحمل کنیم .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه