جاوید : انتظار نداشتیم در دور بعد با تایلند بازی کنیم !

0
205

به نشر از اخبار فوری فوتسال و به نقل از تسنیم :

ملی پوش فوتسال کشورمان در خصوص مصاف فردای تیم ملی ایران مقابل عراق در آخرین دیدار مرحله گروهی گفت : عراق با پیروزی در دو بازی اول خود ، شایستگی هایش را نشان داد ، اما می خواهیم مقابل این تیم ثابت کنیم تیم اول گروه و صدالبته ، تیم نخست آسیا هستیم .

مهدی جاوید درباره پیروزی ۱۱ بر یک تیم ملی فوتسال ایران مقابل چین در رقابت‌های قهرمانی آسیا اظهار داشت در بازی مقابل میانمار با اختلاف پیروز شده بودیم و چین هم چیزی برای از دست دادن نداشت .

این تیم می خواست از ما امتیاز بگیرد و در اوایل بازی ما را تحت فشار گذاشت . پس از دقایقی به گل رسیدیم و پس از رسیدن به گل سوم ، چین قافیه را باخت .

وی ادامه‌‌ داد : خدا را شکر به یک برد پرگل دیگر رسیدیم و خود را برای بازی آخر مقابل عراق برای تعیین صدرنشین آماده می کنیم . این برد قابل‌پیش‌بینی بود و به یک برد قاطعانه رسیدیم .

ملی‌پوش فوتسال کشورمان در خصوص مصاف فردای تیم ملی ایران مقابل عراق در آخرین دیدار مرحله گروهی گفت : عراق با پیروزی در دو بازی اول خود ، شایستگی هایش را نشان داد ، اما می خواهیم مقابل این تیم ثابت کنیم تیم اول گروه و صدالبته ، تیم نخست آسیا هستیم .

ما بازی به بازی پیش می رویم و تلاش می کنیم خواسته‌های کادر فنی را در زمین پیاده کنیم . فکر نمی کنم کار چندان سختی مقابل عراق داشته باشیم .

جاوید با اشاره به حریفان ایران برای کسب مقام قهرمانی آسیا تصریح کرد : رقبای اصلی ما در این رقابت‌ها که می توانند برای ما مشکل‌ ساز شوند ، ژاپن ، تایلند و ازبکستان هستند . عراق با اینکه تیم خوب و شایسته ای است ، اما شانس پیروزی ما خیلی بیشتر است و برای کسب یک برد پرگل و صعودی مقتدرانه به مصاف این تیم خواهیم رفت .

وی درباره احتمال روبه‌رو شدن ایران و تایلند در مرحله یک‌چهارم نهایی مسابقات فوتسال قهرمانی آسیا با بیان اینکه این تیم نمی تواند تغییری در هدف‌ ملی‌پوشان ایران ایجاد کند ، خاطرنشان کرد : اگر نخواهم کلیشه‌ای صحبت کنم ، اتتظار نداشتیم حریف مرحله یک‌چهارم نهایی ما تایلند باشد . البته هنوز این اتفاق قطعی نشده ، اما با نتایجی که در گروه D رقم خورد ، احتمال دارد که در یک‌چهارم نهایی با تایلند بازی کنیم .

اگر این بازی قطعی شود ، حساسیت‌های زیادی برای دو تیم خواهد داشت ، چون تایلند چند بار ایران را شکست داده و تیم باشگاهی این کشور هم چندین مرتبه به قهرمانی آسیا رسیده است .

ملی‌پوش فوتسال ایران در ادامه‌‌ افزود : فوتسال در همه کشورهای جهان پیشرفت کرده است و دیدید که ایتالیا هم نتوانست از گروه خود در فوتسال قهرمانی اروپا صعود کند . ما هم ایران هستیم ، تلاش می کنیم حرفه‌ای رفتار کنیم و هیچ تیمی را دست‌کم نگیریم . ما در مرحله نیمه‌نهایی و فینال باید به مصاف ژاپن و تایلند می رفتیم ، حالا شاید در یک‌چهارم نهایی مقابل تایلند صف‌آرایی کنیم . اگر در این مرحله با تایلند بازی کنیم ، دیدارهای سخت ما زودتر آغاز می شود و شاید در نیمه‌نهایی به ژاپن برخورد کنیم . ما محکوم به پیروزی مقابل هر تیمی در آسیا هستیم و تنها استراتژی ما برابر تایلند یا لبنان متفاوت خواهد بود . امیدوارم هر اتفاقی که رقم می خورد، منجر به قهرمانی تیم ملی ایران در آسیا شود .

جاوید درمورد شرایط تیم ملی ایران در چین‌تایپه و اظهارات ناظم الشریعه که از وضعیت غذایی اعضای تیم گلایه کرده بود ، اظهار داشت : هوای چین‌تایپه خیلی سرد است و در چند روز گذشته ، آفتاب این کشور را ندیده ایم . شرایط غذایی ما هم اصلا خوب نیست و با غذاهایی که از ایران آورده ایم، سر می کنیم .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه