گلایه اسماعیل پور از کیفیت غذا !

0
367

به نشر از اخبار فوری فوتسال و به نقل از جی پلاس :

ملی‌پوش فوتسال کشورمان گفت : وضعیت غذایی ملی‌پوشان در چین تایپه بسیار بد است و حتی چند نفر از اعضای تیم هم به همین دلیل دچار دل درد شدید شده‌اند .

احمد اسماعیل‌پور درباره دو پیروزی متوالی و پُرگل تیم ملی فوتسال ایران مقابل میانمار و چین در مسابقات فوتسال قهرمانی آسیا گفت : انتظاری به جز این از ایران نمی‌رفت . چین ، میانمار و حتی عراق هم به نظرم هیچ وقت نمی‌توانند ما را دچار مشکل کنند . ما وقتی به فکر حضور در فینال جام جهانی ۲۰۲۰ هستیم ، این حریفان نباید رقبای سختی برای ما باشند .

وی ادامه داد : مطمئناً در مرحله حذفی بازی‌های سختی مقابل تایلند ، ژاپن و ازبکستان خواهیم داشت و به نظرم آنقدر هم که می‌گویند کار راحتی در این مسابقات نداریم . در هر صورت امیدوارم این بازی‌ها را با قهرمانی پشت سر بگذاریم .

ملی‌پوش فوتسال کشورمان در مورد دیدار بعدی تیم ایران مقابل عراق و اینکه به نظرش حریف اصلی کشورمان در این مسابقات کدام تیم است ،‌ تصریح کرد : به امید خدا با تمام قدرت برابر عراق بازی خواهیم کرد تا با شکست این تیم صدرنشین گروه شویم . در مورد سایر کشورها هم باید بگویم من بازی‌های گروه‌های دیگر را ندیده‌ام ، اما چیزی که از نتایج مشخص است به نظرم ازبکستان می‌تواند حریف ما در این مسابقات باشد . به طور کلی هم در تمام دوره‌ها ژاپن ،‌ تایلند و ازبکستان رقبای اصلی ما برای قهرمانی در آسیا بوده‌اند .

« گفته می‌شود وضعیت غذایی ملی‌پوشان در چین تایپه بسیار نامناسب است ،‌ آیا این مشکل همچنان پا برجاست ؟ » ، اسماعیل‌پور در پاسخ به این پرسش گفت :‌ واقعاً وضعیت غذا افتضاح است ! ما فقط کنسروهایی را که با خودمان آورده‌ایم ، استفاده می‌کنیم ، اما کیفیت لازم وجود ندارد . برخی از روز‌ها در مصرف وعده‌های غذایی اصلی هم مشکل داریم . خیلی از تیم‌ها با این مشکل مواجه هستند ، اما ایرانی‌ها به دلیل ذائقه غذایی که دارند با مشکل‌ بیشتری روبه‌رو هستند . حتی چند نفر از اعضای تیم هم به همین دلیل با دل درد مواجه شده‌اند .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه