اسامی داوران وناظران هفته پنجم لیگ دسته دوم فوتسال باشگاه های کشور !

0
342

به نشر از اخبار فوری فوتسال و به نقل از سایت داوران ایران :

اسامی داوران وناظران هفته پنجم لیگ دسته دوم فوتسال باشگاه های کشور به شرح ذیل اعلام می گردد .

 

لیگ دسته دوم جمعه ۲۰ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۶

گروه اول :

شهید سرخه ای ری – شهید کیان پارس آباد
وحید خلیلی ( مازندران )
محمد آریان ( مازندران )
جهانگیر فراهانی ( قم )
علی اکبر قاسمی ( سمنان )

قایقران تکاب – سپید رود آستانه
زیاد فروتن ( اردبیل )
بابک محمد خانی ( اردبیل )
وحید خاور ( آذربایجان غربی )
بهروز حیدری ( زنجان )

اروم آلیاژ ارومیه – الغدیر اردبیل
حمید دهقانپور ( آذربایجان شرقی )
اسماعیل دولت یاری ( زنجان )
محمد رضا سیدپور ( زنجان )
مهدی فتحی ( آذربایجان شرقی )

گروه دو :

آساره اندیمشک – شهداء ایلام
محمد شرونی ( بوشهر )
محسن وحدانی ( بوشهر )
جمال حسن وند ( لرستان )
حسین محمدی ( بوشهر )

خالص سازان زنجان – شاهین کرمانشاه
فرزین صالح ( البرز )
حجت حبیبی نیا ( البرز )
عرفان زندی ( کردستان )
سعید رضایی نیا ( گیلان )

سرپل ذهاب – پلیمر کرمانشاه
احمد رضایی ( اصفهان )
امید سعدی ( خوزستان )
مهدی احمدی ( اصفهان )
فاروق انصار نژاد ( خوزستان )

گروه سوم :

پالایش نفت آبادان – صدرا شیراز
رضا کیامنش ( لرستان )
رضا ملکی ( مرکزی )
محمدعلی سیاحی ( خوزستان )
جلال پیر هادی ( لرستان )

مقاومت عباس نژاداقلید – هایپر شهر شاهین شهر
علی رضا قربانی ( خوزستان )
غفور محمدی ( لرستان )
میثم مقدسی ( لرستان )
علی اسماعیل سزاری ( خوزستان )

مقاومت تهران – ماهان گچساران
محمد جواد بابلی ( قم )
ابوالفضل صفری ( خراسان رضوی )
هادی ترابی ( آذربایجان شرقی )
حامد سلیمانی ( تهران )

گروه چهارم :

هامون سیستان – مقاومت شهرداری مشهد
میلاد سعیدی ( کرمان )
مهدی صادقی ( هرمزگان )
محسن قاسم پور ( هرمزگان )
امیر انجم شعاع ( کرمان )

فولاد زرند ایرانیان – شهید خادم الشریعه سرخس
مرتضی وزیری ( سیستان وبلوچستان )
میلاد مستان ( سیستان وبلوچستان )
مهران هاشمی پور ( هرمزگان )
اصغر احمدی ( هرمزگان )

هیات کاشان – شهروند گلوگاه
هادی فراهانی ( قم )
محمد علی آقایی ( چهارمحال وبختیاری )
امیر حسین نادب ( قم )
امین رئیسی ( چهار محال وبختیاری )

گروه پنجم :

ایرالوک اراک – ستارگان لرستان
مهدی کرد ( البرز )
احسان موسویان ( چهارمحال وبختیاری )
مهدی وارث ( البرز )
علی رضا حسن زاده ( اصفهان )

آبی پوشان اهواز – مارون کهکیلویه
عبدالرحیم محمدی ( فارس )
بهنام نبی پور ( چهارمحال وبختیاری )
اسماعیل نعمتی ( فارس )
سعید قربانی زاده ( فارس )

گروه ششم :

سفیر میهمان آمل – امید بناب
علی مرادیان ( تهران )
محمد قربانی ( قم )
سید جواد حسینی ( تهران )
میثم جوادی ( آذربایجان غربی )

امید مرزن آباد – شهروند نوین سورک
امیر لامعی ( تهران )
سید مسعود شفیعی ( گیلان )
میلاد خانجانی ( گیلان )
وحید سکوتی ( گیلان )

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه