تحلیل بازیهای جام ملتهای اروپا ۲۰۱۸ !

0
2472

بازیهای جام ملتهای اروپا که در ۴ گروه سه تیمی در حال برگزاریست به روزهای حساس خود نزدیک شده است . تحلیل کوتاهی از این بازیها با توجه به نتایج تیمها تا به امروز خواهیم داشت .
گروه A :
در این گروه صعود تیمهای اسلونی و صربستان به دور بعد قطعی شده است . یکی از شگفتی های این گروه را می توان حذف ناباورانه ایتالیا از دور مسابقات ذکر کرد . ایتالیا که سالهای گذشته تقریبا در اکثر مواقع جزء چهار تیم نهایی رقابتهای یورو بوده است امسال بایستی با این مسابقات خداحافظی کند …
گروه B :
در این گروه نیز دو تیم قزاقستان و روسیه صعود خود را به مرحله بعد قطعی کرده اند . در این گروه تیم لهستان از دور مسابقات حذف شد .
بازیهای درخشان قزاقستان در این گروه چشم نواز بود اما نباید از زیرکی و هوشمندی روسیه غافل شد . در دور بعدی تیم قزاقستان با صربستان و تیم ملی روسیه با میزبان رقابتهایعنی اسلونی بازی خواهند داشت .

گروه C :
در این گروه نیز تیمهای پرتغال و اوکراین صعود خود را به مرحله بعد قطعی کرده اند و تیم رومانی از دور مسابقات حذف شده است . امشب تیمهای پرتغال و اوکراین با یکدیگر بازی خواهند داشت تا سرگروه C را مشخص کنند .

گروه D :
در این گروه فرانسه تقریبا حذف شده است . البته آنها چشم امید به بازی تیمهای ملی اسپانیا و آذربایجان که امشب با یکدیگر بازی خواهند داشت دارند چرا که در صورت باخت تیم اسپانیا فرانسه به مرحله بعد صعود خواهد کرد البته تیم آذربایجان با توجه به پیروزی در بازی مقابل فرانسه صعود خود را به مرحله بعد قطعی کرده است . در این گروه به احتمال زیاد اسپانیا تیم خوب آذربایجان را میبرد و به عنوان سرگروه با تیم ملی اوکراین بازی خواهد داشت و تیم خوب آذربایجان بایستی به مصاف پرتغال برود .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه