مورد خاص آرزو صدقیانی زاده ؛ بازیکنی که در ۱۵ سالگی ملی پوش شد !

0
1291

به نشر از اخبار فوری فوتسال و به نقل از پایگاه خبری ورزش بانوان :

بازیکن ملی پوش تیم فوتسال پالایش نفت آبادان با بیان این که بازی زیر نظر شهرزاد مظفر آرزوی هر بازیکنی است گفت : پشتکار تیم و همدلی بازیکنان و حمایت همه جانبه باشگاه ، رمز موفقیت پالایش نفت آبادان است .
آرزو صدقیانی زاده ستاره ۲۷ ساله تیم فوتسال پالایش نفت آبادان در لیگ برتر فوتسال بانوان است که این روزها همراه با تیمش در صدر جدول لیگ برتر فوتسال زنان ، به سوی قهرمانی گام بر می دارد .

آرزو صدقیانی زاده که یکی از بازیکنان مهم تیم ملی فوتسال نیز هست اهل تهران است و اکنون پس از ۱۲ سال حضور در عرصه فوتسال و ۹ سال عضویت در تیم ملی یکی از باتجربه های تیم ملی محسوب می شود .

در کارنامه آرزو یک نایب قهرمانی و یک مقام سومی آسیا به چشم می خورد و از این نظر که در سال ۸۴ و در ۱۵ سالگی به اردوی تیم ملی فوتسال بزرگسالان دعوت شد یک مورد خاص به شمار می رود . صدقیانی زاده در سال های سازماندهی تیم ملی فوتسال بانوان از مسابقات مدارس استعدادیابی شد و اکنون پس از سال ها حضور در تیم هایی چون سایپا ، پرسپولیس ، آرش بندر عباس ، حفاری و اکنون پالایش نفت آبادان ، همچنان هم برای باشگاهش و هم تیم ملی یک مهره مهم است . آرزو صدقیانی زاده درباره پالایش نفت ، تیم ملی و بازیکنان جوان صحبت کرده است .

آرزو صدقیانی زاده : می توانم بگویم امسال یکی از بهترین لیگ های چند سال اخیر بوده زیرا بازیکنان لیگ برتری باکیفیت تقریبا به طور عادلانه در تیم های مدعی تقسیم شده اند . نتیجه این است که امسال رقابت جذاب تری در بالای جدول داریم .

در سال های گذشته در هفته های پایانی تکلیف قهرمان مشخص بود اما امسال ۳ تیم در کورس قهرمانی قرار دارند و این نشان می دهند سطح تیم ها بهتر شده است و همه تیم های بالای جدولی بازیکنان طراز اولی در اختیار دارند .

پالایش نفت تاکنون حتی یک شکست هم نداشته و می خواهیم لیگ را بدون باخت به پایان ببریم . پشتکار تیم و همدلی بازیکنان و حمایت همه جانبه باشگاه می تواند رمز موفقیت تیم ما باشد . پالایش نفت از هر لحاظ یک تیم بسیار حرفه ای است .

تیم های دانشگاه آزاد و حفاری اهواز هم مهره های ملی پوش بسیار زیادی در اختیار دارند اما در بازی رو در رو با آن ها توانستیم عملکرد و نتیجه خوبی کسب کنیم . امیدوارم این موفقیت و فاصله ۳ امتیازی ما با تیم دوم جدول تا پایان لیگ حفظ شود .

نظر شخصی من این است که بازی پالایش نفت آبادان و دانشگاه آزاد بازی سختی برای ما خواهد بود . ما در بازی رفت برابر حفاری هم در صورتی که بازیکنان ما مصدوم نمی شدند شاید می توانستیم نتیجه بهتری بگیریم . در صورتی که بتوانیم همه بازی های باقی مانده تا پیش از دیدار هفته پایانی برابر حفاری اهواز را ببریم به پیروزی در بازی آخر نیازی نخواهیم داشت .

تیم ملی در آینده نزدیک یک بازی دوستانه با روسیه برگزار می کند که اطمینان دارم مثل بازی با ایتالیا ، می توانیم از این بازی نتیجه خوبی کسب کنیم . به دلیل این که بازیکنان تیم ملی بلافاصله از لیگ وارد اردوی ملی می شوند آمادگی خوبی دارند .

در خصوص حضور بازیکنان جوان در لیگ برتر ، در صورتی که جوانگرایی و استفاده از بازیکنان باتجربه با هم تلفیق شود نتیجه خوبی برای تیم ملی حاصل می شود . به عقیده من آینده تیم ملی در گرو این روند است و در حال حاضر هم تیم ملی روزهای خوبی را سپری می کند . شهرزاد مظفر بهترین مربی ایران است و آرزوی هر بازیکنی است که زیر نظر او بازی کند . این که مظفر علاوه بر تیم ملی ، مربی یک تیم باشگاهی هم هست به نظر من موضوع مهمی نیست و حتما شرایط این طور ایجاب می کرده است .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه