اختصاصی | حاشیه های تیم دانش و ورزش فریمان در لیگ دسته اول !

0
817

توکلی (سرمربی دانش و ورزش فریمان ) از حواشی این تیم در لیگ دسته اول به اخبار فوری فوتسال گفت :

در ابتدای فصل تصمیم بر آن شد که امتیاز به تیم رعد مشهد واگذار شود . اما آقای مولایی وارد گود شد و با قبول بخشی ازهزینه های تیم کار را شروع کردیم .
درابتدا قرار بود با بازیکنان امید در لیگ یک شرکت کنیم . چند تست برگزار شد و تیم بسته شد . اما با شروع تمرینات همه چیز تغییر کرد و هر روز یک بازیکن امید از تیم کنار گذاشته میشد و یک بازیکن بزرگسال اضافه میشد . از تیم تستی فقط دو بازیکن باقی ماند و بقیه لیست همه بزرگسال شدند .
با شروع تمرینات ، اختلافات بین بازیکنان بالا گرفت و در هر جلسه یک ونیم ساعته تمرین ، ۴۵دقیقه اول کادر باید صحبت میکرد تا اختلاف بازیکنان حل شود . بازیکنان مدعی که هر کدام خود را از بقیه بهتر میدیدند . حتی حمید نصیری هم از اختلاف بازیکنان شاکی بود . وقتی بازیکنان باهم مشکل داشتند و به هم پاس نمیدادند دیگرمربی چه کاری میتوانست انجام دهد ؟
در نیم فصل اول حدود ۱۴۰ میلیون هزینه شد . امانتیجه قابل قبول حاصل نشد . اینها همه به کنار ، اختلاف بازیکنان هم حل نشد .
درنیم فصل دوم مدیرعامل تیم تصمیم به انصراف از ادامه کار گرفت . چون نه بودجه ای بود و نه امیدی برای صعود .
اقای حسین توکلی از بودجه زمین کشاورزی درفوتسال هزینه میکند . مگر چقدر درآمد دارد که این همه هزینه کند ؟
طبق جلسه ای که برگزار شد مدیرعامل تیم تصمیم گرفت تمام بازیکنان لیگ برتری از لیست خارج شود وکار با بقیه بازیکنان ادامه یابد .
اقای مولایی متاسفانه نپذیرفتند واستعفادادن که حق باایشان بود . چون ریسک بزرگی بود .
درنیم فصل دو بازیکن به تیم اضافه شدند که جز بومیان فریمان بودند . بقیه بازیکنان کسانی بودندکه درتمرینات نیم فصل ذخیره سوم بودند و حتی یک دقیقه هم بازی نکرده بودند و در بسیاری بازیها در لیست هم نبودند و اصلا شرایط بازی نداشتند . تیم ما فقط یک گلر داشت که جز امیدهای تیم بود که بدلیل فشار بالای بازیهادر ۳ بازی با مصدومیت بازی کرد . متاسفانه در هر بازی اشتباهات فردی زیادی رخ میداد که نتیجه برمیگشت . در بسیاری از بازیها نیمه اول برنده بازی بودیم اما در انتها بازی را میباختیم .
به بازیکنان تیم حق میدهم . چون هیچ یک پختگی لازم رانداشتند . ۷۰ درصد تیم ما حتی تجربه بازی درلیگ استان راهم نداشتند چه برسد به لیگ کشور ! واین باعث میشد بازیکن با فشار روانی بالایی مواجه شود . خوشبختانه با کادر خوبی که داشتیم ( اقایان احمد زارعی ومهدی سروری ) تیم سیر پیشرفت خود را ادامه داد و توانستیم تیم را حفظ کنیم .
عده ای گمان میکنند من زیرآب اقای مولایی را زدم . من بیست روز درتمرینات تیم حاضر نشدم چون نمیخواستم در فوتسال کار کنم و با یک تیم فوتبال به توافق رسیدم . اما با اصرار اقای مولایی و مدیرعامل محترم به تمرینات بازگشتم . حتی در نیم فصل هم گفتم نمیتوانم مربیگری تیم را قبول کنم و به اقایان زارعی و سروری هم پیشنهاد شد که قبول نکردند . امادر انتها مجبور شدم چون تیم شهرم بود . اقای مولایی از لحاظ فنی بسیار قوی بود اما در انتخاب بازیکنان اشتباه کرد . اگرهمان تیم امید را حفظ میکرد مدعی صعود بود . چون ایشان قابلیت این را داشتند که بتوانند تیم را به شرایط ایده ال برسانند . اما این هم تجربه ای شد برای مجموعه دانش ورزش در سالهای بعد…
در پایان از مدیرعامل و کادر محترم ، بازیکنان سختکوش تیم ، مردم عزیز فریمان و همه مسئولین تشکر میکنم که همیشه حامی تیم دانش ورزش فریمان بوده و هستند .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه