مسئولان بخواهند ، شمسایی می‌تواند رکوردش را پس بگیرد / من چه زمانی به ناظم‌الشریعه زنگ زدم و از او تشکر کردم ؟!

0
502

به نشر از اخبار فوری فوتسال و به نقل از میزان :

کارشناس فوتسال کشورمان اعلام کرد که تا به حال از سرمربی تیم ملی فوتسال به صورت تلفنی تشکر نکرده است .

محمود خوراکچی در مورد شرایط تیم ملی فوتسال کشورمان پیش از آغاز مسابقات فوتسال قهرمانی آسیا اظهار داشت : ما مثل همیشه شانس اول قهرمانی هستیم ، اگر هم در چند سری قهرمان نشدیم روی بد اقبالی بوده است .

نمی‌خواهیم توقعات را بالا ببریم اما اگر بدشانسی نیاوریم می‌توانیم بازهم قهرمان شویم .
وی در واکنش به شکسته شدن رکورد گل‌های ملی شمسایی توسط فالکائو گفت : شما ببینید فدراسیون فوتبال برزیل چقدر خوب عمل کرد و با دعوت از فالکائو به تیم ملی آنهم در شرایطی که این بازیکن چند بار خداحافظی کرده بود کاری کرد که این رکورد به کشورش برسد .

کارشناس فوتسال کشورمان افزود : یک زمانی شمسایی ۸۰ گل از فالکائو بیشتر زده بود و این بازیکن به وحید رسید ، حالا هم شمسایی می‌تواند این رکورد را از فالکائو بگیرد . در این بین فقط تاج و مسئولان فدارسیون و وزارت ورزش باید بخواهند . نکته جالب اینجاست که چندی پیش برای بازی فوتسال به سالن رفته بودیم ، همزمان قضات مسابقاتی داشتند ، در آنجا قضات محترم هم از ما درخواست داشتند کاری کنیم تا رکورد شمسایی دست خودش بماند .

خوراکچی در واکنش به انتقادهای محمد ناظم‌الشریعه از او و اینکه سرمربی تیم ملی در مصاحبه‌ای گفته « خوراکچی تلفنی به او تبریک می‌گوید اما در مصاحبه‌ها می‌گوید بازیکنان تیم ملی مغرور شده‌اند » ، گفت : من کی در مصاحبه‌ این حرف‌ها را زدم ؟! در یک جلسه هم‌اندیشی من گفتم باید از بازیکنان تیم ملی حفاظت شود و البته جایگاه سرمربی ، بازیکن و مدیر هم مشخص باشد . اصلا من کی به ناظم‌الشریعه زنگ زدم و از او تشکر کردم ؟! ایرادی ندارد ، فعلا مسئله اصلی تیم ملی و قهرمانی در آسیا است اما آقای ناظم‌الشریعه یادت باشد در اوج دوران انتقاد از شما و تیم ملی ، من یکی از نفراتی بودم که از شما حمایت کردم !

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه