کنفدراسیون فوتبال آسیا گزارش میکند / همه افتخارها از آن ایران است !

0
122

در گزارش کنفدراسیون فوتبال آسیا به قهرمانی های ایران در سالهای ۱۹۹۹ ، ۲۰۰۰ ، ۲۰۰۱ ، ۲۰۰۲ ، ۲۰۰۳ ، ۲۰۰۴ ، ۲۰۰۵ ، ۲۰۰۷ ، ۲۰۰۸ ، ۲۰۱۰ ، ۲۰۱۶ اشاره شده است .

AFC با مطرح کردن جایگاه پنجم ایران در رده بندی فیفا ، درباره تیم ملی نوشت : مدافع عنوان قهرمانی ، ایران ، در حالی در چین تایپه شانس اصلی قهرمانی است که تیم محمد ناظم‎الشریعه باید کارش را با بازی مقابل میانمار در تاریخ ۲ فوریه آغاز کند .

تیم ملی ، که سال گذشته قهرمان بازی‌‎های داخلی آسیا شد ، در فینال با نتیجه ۷ بر یک ازبکستان را شکست داد ، در بازی‎های مرحله گروهی صدرنشین گروهش بود و توانست با شکست دادن افغانستان با نتیجه ۸ بر ۲ و تاجیکستان با نتیجه ۱۲ بر ۲ رکوردی فوق‎العاده به جا بگذارد .

در آستانه مسابقات جام ملتهای آسیا ، ایران بلاروس را ۵ بر صفر و ۲ بر یک در تهران شکست داد ؛ آن‌ها همچنین ابتدا مقابل آذربایجان به تساوی ۳ – ۳ رسیدند و در ادامه در بازی دوم این تیم را ۴ بر یک شکست دادند .

علی اصغر حسن‎زاده که دو بار به عنوان بازیکن فوتسال سال آسیا انتخاب شده است رهبر تیم پرستاره‎ای خواهد بود که بازیکنانی مانند مهدی جاوید ، فرهاد توکلی ، احمد اسماعیل‌پور ، مسلم اولادقباد و علیرضا رفیعی را دارد .

در ادامه این گزارش به تیم های چین ، عراق و میانمار همگروه های ایران پرداخته شده است .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه