هاشم‌زاده : حق‌ تیم ملی فوتسال ایران قهرمانی در آسیاست !

0
306

به نشر از اخبار فوری فوتسال و به نقل از تسنیم پویا :

محمد هاشم‌زاده در مورد اردوی تیم ملی فوتسال در کشور آذربایجان اظهار داشت : آذربایجان تیم خوب و گردن کلفتی بود و به نظرم انجام این دو مسابقه خیلی برای بازیکنان ما خوب بود . فقط بدترین خبر برای ما در بازی با آذربایجان تشدید مصدومیت حمید احمدی بود .

وی درباره برنامه‌های پیش‌روی تیم ملی فوتسال تا مسابقات قهرمانی آسیا نیز تصریح کرد : از دیروز ( شنبه ) دوباره بازیکنان به اردوی تیم ملی آمدند . قرار است امروز ساعت ۱۳:۳۰ به مشهد مقدس سفر کنیم که با این وضعیت آب‌و‌هوایی هنوز تکلیف این سفر مشخص نیست . شب سه‌شنبه هم به امید خدا به چین‌تایپه سفر خواهیم کرد .

« محمد ناظم‌الشریعه سرمربی تیم ملی ، به شدت از لغو اردوی اسلوونی دلخور بود ، آیا شما هم اعتقاد دارید برنامه‌های تیم ملی به‌هم ریخته است ؟ » ، مربی تیم ملی فوتسال در واکنش به این پرسش گفت : ما برنامه تیم ملی را پیش از اتمام مسابقات لیگ برتر ارائه کرده بودیم ، اما با لغو اردوی اسلوونی کمی برنامه ما دچار تغییر شد . خدا را شکر با همت فدارسیون فوتبال خیلی سریع بازی با آذربایجان ، جایگزین اردوی اسلوونی شد و به این ترتیب وضعیت بهتر شد .

هاشم‌زاده در مورد اینکه به نظرش آیا تیم ملی می‌تواند قهرمانی خود را در مسابقات آسیایی تکرار کند ، عنوان کرد : چیزی قابل پیش‌بینی نیست و هیچ وقت نمی‌توانیم بگوییم قهرمان آسیا می‌شویم . به نظرم اگر اتفاق خاصی در مسابقات پیش نیاید حق‌ ما قهرمانی است و تلاش می‌کنیم بهترین کیفیت را در این مسابقات از تیم ملی نشان دهیم .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه