برنامه ایده آل برای فوتسالیست‌های جوان / بازی با برزیل ، روسیه و اوکراین

0
217

به نشر از اخبار فوری فوتسال و به نقل از قدس آنلاین :

عباس ترابیان رئیس کمیته فنی و توسعه فوتسال گفت : تیم فوتسال جوانان قبل از حضور در المپیک علاوه بر تایلند و اوکراین ، با روسیه و برزیل هم بازی می‌کند .

عباس ترابیان درباره برنامه های تیم فوتسال جوانان ایران پیش از حضور در المپیک آرژانتین گفت : در توافقی که با مسئولان فوتسال تایلند داشتیم ، تیم جوانان این کشور اواخر اسفند ماه به ایران سفر می کند تا تیم جوانان ما دو بازی تدارکاتی با آنها برگزار کند .

وی افزود : پیش از آن هم تیم جوانان اوکراین به ایران خواهد آمد و با این تیم هم دو بازی دوستانه انجام می دهیم .

رئیس کمیته فنی و توسعه فوتسال تاکید کرد : صحبتهای اولیه ای را هم با تیم روسیه داشته ایم تا دو بازی با این تیم برگزار کنیم . علاوه بر این ، با برزیلی ها هم صحبت کردیم تا قبل از سفر تیم جوانان به آرژانتین برای المپیک ، با برزیل هم بازی داشته باشیم .

ترابیان ادامه داد : تیم جوانان ایران در این صورت و با برگزاری این بازی های تدارکاتی تیمی می شود که همه از آن می ترسند . من این نوید را به جامعه ورزش می دهم که بازیکنان زیر ۱۸ سال در مسابقات المپیک افتخار آفرینی کنند .

رئیس کمیته فنی و توسعه فوتسال درباره برنامه حرفه ای سازی باشگاه های فوتسال ( کلاب لایسنسینگ ) هم گفت : آیین نامه این برنامه کامل شده است . گام بعدی این است که به اتفاق بزرگان فدراسیون فوتبال جلسه ای را با مدیران عامل باشگاه های لیگ برتری می گذاریم . در این جلسه ، بنده برنامه ها و نحوه حرفه ای سازی باشگاه ها را تشریح می کنم .

ترابیان در پایان اظهار کرد : بعد از آن هم باشگاه ها باید یک مدیر آی . تی را معرفی کنند تا مدارک مورد نظر را به صورت آنلاین ، به بخش ممیزی ارائه بدهند تا پروسه حرفه ای سازی به تدریج پیش برود .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه