منصوری : مربیان تیم ملی فوتسال خودشان از همه بی‌انضباط تر هستند !

0
185

به نشر از اخبار فوری فوتسال و به نقل از مهر :
کریم منصوری درباره ارزیابی اش از مسابقات لیگ برتر فوتسال گفت : امسال لیگ فوتسال فراز و نشیب زیادی داشت ولی جزو لیگ‌های سالم بود . متاسفانه یکی از مشکلات این لیگ ، مباحث مالی بود . مشکلات مالی همیشه گریبان لیگ را می گیرد . از ابتدا قرار نبود تعدادی از تیم‌ها وارد لیگ شوند اما در‌نهایت آمدند . کاری هم نمی شود کرد .

وی افزود : به خاطر مسائل مالی تیم‌های قم و بندرعباس ، مشکلات و بی‌نظمی هایی ایجاد شد ولی در طول لیگ ، همکاری کردند . حتی تیم قم برای سفر در مسابقات آخر خود پول نداشت که سازمان لیگ فوتسال کمکش کرد . رقابت در بالا و پایین جدول سالم بود . حداقل ما چیزی ندیدیم و گزارشی هم دال بر بی‌انضباطی و بداخلاقی نیامد . عضو هیات رئیسه سازمان لیگ فوتسال یادآور شد یکی از مشکلات ما برنامه‌های تیم ملی بود . مربیان تیم ملی از برنامه‌ریزی لیگ انتقاد می کردند ولی خودشان از همه بی‌انضباط تر هستند ! ما ابتدای لیگ به آنها گفتیم تقویم بازی‌های ملی را بدهند تا لیگ را بر اساس آن برنامه‌ریزی کنیم ولی تا آخر لیگ ۱۰ بار برنامه خود را تغییر دادند . آنها برنامه خود را به لیگ تحمیل کردند ولی ما مسیر را به‌سلامت طی کردیم .

منصوری افزود : البته آنها هم تقصیری ندارند . کشورهای دیگر نه حاضر هستند با ما بازی کنند و نه حاضر هستند ما را کنار بگذارند ! بعضی از مسابقات یکباره پیش می آید . وی در پایان در خصوص فصل آینده هم گفت همه مسئولان سازمان لیگ به این نتیجه رسیده اند که مدل لیگ را شبیه به روسیه و اسپانیا کنند تا هیجان لیگ بیشتر بشود . دنبال این هستیم که بی‌انگیزگی ایجاد نشود . البته خردادماه زمان پایان دوره کار اعضای فعلی هیات رئیسه است و باید مجددا انتخابات برگزار شود . امیدوارم دوستانی هم که جدید سر کار می آیند ، این برنامه را دنبال کنند .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه