عباس ترابیان : گرفتن ویزا برای ملی پوشان تجربه میخواهد !

0
239

به نشر از اخبار فوری فوتسال و به نقل از تسنیم :

برگزاری دیدار دوستانه تیم ملی فوتسال کشورمان مقابل اسلوونی به دلیل عدم صدور روادید ملی‌پوشان ایران در هاله‌ای از ابهام قرار دارد .
تیم ملی فوتسال کشورمان قرار بود ۲ و ۳ بهمن‌ماه در دو دیدار دوستانه به مصاف تیم ملی فوتسال اسلوونی برود که برگزاری این دیدار به دلیل عدم صدور روادید ملی‌پوشان کشورمان در هاله‌ای از ابهام قرار دارد .

عباس ترابیان رئیس کمیته فنی و توسعه فوتسال و فوتبال ساحلی با اعلام این خبر اظهار داشت : فدراسیون فوتبال قرار بود خودش کارهای مربوط به روادید فوتسالیست‌ها را انجام دهد که هنوز این کار را انجام نشده است . همیشه ما در کمیته فوتسال کارهای روادید را انجام می‌دادیم ، اما این‌بار از فدراسیون فوتبال اعلام کردند که مدارک را برای کمیته تشریفات این فدراسیون ارسال کنیم تا آنها پیگیر صدور مجوز خروج از کشور بازیکنان باشند .

رئیس کمیته فنی و توسعه فوتسال و فوتبال ساحلی ادامه داد : حدود ۲۷ روز پیش تمام مدارک برای کمیته تشریفات فدراسیون ارسال شد ، اما آنها به موقع اقدام به دریافت روادید نکرده‌اند . اسلوونی هم در ایران سفارت ندارد و کارهایی مربوط به صدور روادید بازیکنان باید در سفارت اتریش انجام شود . روز گذشته این سفارت اعلام کرد که این کار ۱۴ روز طول می‌کشد . انجام این‌ کارها تجربه می‌خواهد و کمیته فوتسال همیشه بدون سر و صدا همه این کارها را انجام می‌داد . نمی‌دانم چرا این‌بار قرار شد کمیته تشریفات مسئولیت صدور روادید را داشته باشد . در هر صورت با مشکلاتی که پیش آمده برگزاری دیدار مقابل اسلوونی هم در هاله‌ای از ابهام قرار گرفته است .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه