برنامه تیم ملی و امیدهای ایران !

0
327

به نشر از اخبار فوری فوتسال و به نقل از ایسنا :

تیم‌ ملی بزرگسالان فوتسال ایران باید از ۱۲ بهمن در مسابقات قهرمانی آسیا در چین تایپه به میدان برود و تیم ملی المپیک ایران نیز شهریور سال آینده برای اولین‌بار در المپیک جوانان بازی خواهد کرد .

سید محمد ناظم‌الشریعه درباره آخرین برنامه‌های تیم ملی بزرگسالان گفت : فهرست اولیه شامل اسامی بیست و پنج بازیکن را به کنفدراسیون فوتبال آسیا ارسال کردیم و امروز هم فهرست بیست نفره را منتشر خواهیم کرد تا ملی پوشان برای حضور در اردوی بعد از لیگ آماده شوند . هنوز روز تشکیل اردو مشخص نیست . می‌خواستیم از پنج‌شنبه وارد اردو شویم اما احتمال دارد آن را به روز جمعه منتقل کنیم . یک‌شنبه و دوشنبه هفته آینده ( ۲۴ و ۲۵ دی ) نیز قرار است با تیم ملی بلاروس بازی کنیم و سپس عازم اسلوونی می‌شویم .

هم‌چنین علی صانعی ، سرمربی تیم ملی المپیک فوتسال ایران درباره مراحل استعدادیابی تیمش توضیح داد : تعداد زیادی از بازیکنان را دیده‌ایم و در حال حاضر به فهرست ۵۰ نفره‌ای رسیده‌ایم . به دنبال این هستیم تا سال جدید ، بتوانیم فهرست ۳۰ نفره‌ای را داشته باشیم . هم‌چنین اوایل اسفند ، بازیکنان باید تست پزشکی بدهند تا سن استخوانی آن‌ها مشخص شود . اوایل تیر ۱۳۹۷ نیز ، اسامی ۲۵ بازیکن را به کمیته ملی المپیک بدهیم .

او در ادامه به برنامه‌ریزی برای برگزاری دیدارهای تدارکاتی نیز اشاره کرد و گفت : قرعه‌کشی مسابقات المپیک سه ماه مانده آغاز آن ، برگزار می‌شود . می‌خواهیم دو – سه بازی دوستانه قبل از تعطیلات نوروز داشته باشیم که یکی از آن‌ها با تیم اروپایی است . با چند تیم آسیایی هم صحبت‌ کرده‌ایم تا بعد از نوروز با آن‌ها بازی کنیم .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه