کافی : بی حاشیه پیش رفتیم و تمام امکانات را فراهم کردیم !

0
234

فوتسال مس سونگون یک هفته مانده به پایان لیگ برتر ، قهرمانی خود را مسجل کرد و قرار است جام در هفته پایانی به این تیم اهدا شود . محمدرضا کافی درباره قهرمانی مس سونگون در لیگ برتر فوتسال ،‌ اظهار کرد : هر مجموعه‌ای که هدفش قهرمانی باشد ،‌ برای آن برنامه‌ریزی می‌کند . ما نیز از پارسال شروع به برنامه‌ریزی کردیم و خدا را شکر تک‌تک آن‌ها به ثمر نشست . در تیم فوتسال مس ، همه جای خودشان بودند . کادر فنی ، مدیریت و بازیکنان کار خودشان را کردند و همچنین اجازه ندادیم حاشیه‌ها وارد تیم شود .

او افزود : حاشیه‌ای بودن باشگاهی به خود آن باشگاه برمی‌گردد . شاید مجموعه‌ای دوست داشته باشد وارد حاشیه شود اما ما از پارسال که در اوج حاشیه‌ها وارد مجموعه شدیم ، سعی کردیم بدون حاشیه جلو رفته و تمام امکانات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری را در اختیار عوامل تیم بگذاریم .

مدیرعامل باشگاه مس سونگون همچنین از برنامه‌ریزی باشگاه برای برگزاری جشن قهرمانی با شکوه در هفته پایانی لیگ خبر داد و خاطرنشان کرد : از فدراسیون فوتبال ، آقایان تاج و کفاشیان قطعا در جشن قهرمانی حضور خواهند داشت . همچنین حضور آقای داورزنی نیز قطعی شده است . وزیر ورزش نیز به دعوت ما پاسخ مثبت داده و به احتمال زیاد در جشن قهرمانی حضور خواهد داشت .

کافی در پاسخ به این پرسش که آیا تیم فوتسال مس برای جام‌ باشگاه‌های آسیا تقویت خواهد شد ، توضیح داد : نهایت تلاشمان را می‌کنیم تا با ترکیب فعلی در جام‌ باشگاه‌های آسیا شرکت کنیم چون با همین ترکیب نتیجه گرفته‌ایم . اما هنوز مذاکره‌ای با بازیکنان و مربیان نداشته‌ایم و چیزی قطعی نیست . با این حال به دنبال حضور قدرتمندانه در جام‌باشگاه‌های آسیا هستیم و از تمام کسانی که صاحب‌نظر هستند می‌خواهیم به ما کمک کنند . برای مشخص شدن برنامه‌ریزی‌ها نیز ابتدا باید جلسه هیات مدیره تشکیل شده و برای کسب بهترین نتیجه ، تصمیم‌گیری کنیم .

او در پایان درباره ندادن درخواست برای میزبانی جام‌ باشگاه‌های آسیا گفت : فدراسیون فوتبال در نامه‌ای از ما خواسته بود در صورت تمایل ، برای میزبانی جام‌ باشگاه‌های آسیا درخواست بدهیم اما برای امسال ، برنامه‌ای نداشتیم و به دنبال این هستیم که بازیکنانمان تجربه بین‌المللی کسب کنند .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه