زارع : با ۷ بازیکن به مشهد اعزام شدیم / تا دقیقه ۹۰ اعزام به مشهد قطعی نبود !

0
261

به نشر از اخبار فوری فوتسال و به نقل از فارس :
سرمربی تیم فوتسال بانوان شهرداری رشت گفت : تنها با ۷ بازیکن برای دیدار مقابل مشکی پوشان به مشهد اعزام شدیم .

معصومه زارع پیرامون شکست ۵ بر ۲ مقابل مشکی پوشان گفت : تا یک روز پیش از بازی مقابل این تیم ، اعزام به مشهد قطعی نشده بود و پس از استعلامی که از فدراسیون گرفته شد مشخص شد در صورت عدم اعزام به مشهد ، ۲ رده سقوط خواهیم کرد . ساعت ۱۲ شب به تهران اعزام شدیم تا به پرواز ۶ صبح تهران مشهد برسیم . پس از آن و با پرواز تهران مشهد ، راس ساعت ۹ صبح به سالن مسابقه رسیدیم و پس از چند دقیقه عرق گیری مقابل مشکی پوشان حاضر شدیم .

زارع در ادامه گفت : با تمام این تفاسیر در نیمه اول توانستیم با نتیجه ۲ بر یک مقابل نماینده خوب مشهد جلو بیفتیم لیکن در نیمه دوم بازیکنان توانی برایشان باقی نمانده بود و در برابر این تیم شکست خوردیم .

سرمربی شهرداری رشت با اشاره به جدایی ۵ بازیکن از این تیم گفت : با تصمیم باشگاه ، ۵ بازیکن در نیم فصل از شهرداری رشت جدا شدند و تلاش کردیم یک بازیکن بومی را به تیم اضافه کنیم که بنا به دلایلی میسر نشد . مهسا درویشی گلر اول تیم یکی از جدا شده های شهرداری بود و با بدشانسی محض هفته گذشته سهیلا حبیب پور گلر دوم شهرداری نیز مصدوم شد . به ناچار زهرا صفری مربی گلرهای تیم را که چند سالی است بازی نکرده است برای حضور در دروازه فراخواندیم و پس از کشمکش های فراوان برای وی کارت بازی صادر شد .

وی اوج بدشانسی های تیمش را مصدومیت گلر جدید تیم عنوان کرد و افزود : در حالی که تنها با ۷ بازیکن به مشهد اعزام شدیم و این تمام موجودیت تیم ما است در اواخر نیمه اول زهرا صفری نیز مصدوم شد و مجبور شدیم احدی ، بک تیم را به خط دروازه منتقل کنیم و تنها با یک ذخیره و بدون گلر تخصصی نیمه دوم را بازی کنیم .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه