اخبار فوری فوتسال | جدیدترین اظهارات اقای خاص فوتسال ایران !

0
295

محمد رضا حیدریان : با کارت تلفن زنگ میزنم .

من آدمی نیستم که برای مربیگری کردن به این و آن و مدیرعامل تیم‌ها زنگ بزنم و عنوان کنم برای کار کردن آماده‌ام و می‌توانند روی من حساب کنند . اگر کارم خوب بوده باشد ، من را به کار دعوت خواهند کرد و اگر هم این اتفاق نیفتد ، در دانشگاه به تدریسم ادامه خواهم داد .

وحید شمسایی واقعاً به من لطف دارد و بارها برای اضافه شدن من به کادر فنی تیم تأسیسات دعوت کرده ولی اعتقاد دارم کادر فنی این تیم بسیار خوب و قوی است و نیازی به من نیست ولی به هر حال از وحید ممنونم و باید این را هم بگویم در زمان بازی کردن‌مان ما دو نفر به خوبی از بازی همدیگر شناخت داشتیم و همدیگر را درک می‌کردیم و اختلاف بسیار جزئی در بازی داشتیم که طبیعی بود .

موضوع شرط‌بندی در بازی تأسیسات دریایی و آتلیه قم را من الان از شما می‌شنوم و البته قبلاً شنیده بودم از این اتفاقات و شرط‌بندی‌ها در فوتبال وجود دارد ولی فکر نمی‌کردم دامنه این شرط‌بندی‌ها به فوتسال هم کشیده شده باشد .

من به فوتسال عشق داشتم و دارم و همین الان هم که برای بازی کردن جایی می‌روم ، با همان عشق و علاقه بازی می‌کنم چراکه من از این فوتسال درآمد آنچنانی نداشتم و خاک این ورزش را خورده‌ام ولی الان خوشحالم که فوتسال تا این اندازه رونق گرفته است .

من از این که موبایل ندارم ، احساس خوبی دارم و همیشه یک کارت تلفن در جیبم هست که اگر کاری با کسی داشته باشم از آن استفاده می‌کنم و به همین دلیل بعد از مسابقات جام جهانی شماره بازیکنان این تیم را پیدا کردم و به آنها زنگ زدم و تبریک گفتم .

در رابطه با تیم ملی باید بگویم سرعت بازی خیلی خوب شده و طیبی و جاوید در رأس عالی کار می‌کنند و در دفاع حمید احمدی بسیار خوب و هوشیار است و اصغر حسن‌زاده مغز متفکر تیم ملی است که البته فقط شوتزن نیست و در مجموع باید بگویم اگر به یکسری جزئیات و ریزه‌کاری‌ها توجه بشود ، تیم ملی بسیار خوبی خواهیم داشت .

من بازیکن باشگاهی نبودم و در کوچه و خیابان بازی می‌کردم که دوستی به نام صادقی به من گفت بیا برای استقلال بازی کن و در تورنمنتی که در آن تیم ملی و دو تیم از نیروهای مسلح و استقلال حضور دارند ، شرکت کن و من در این تورنمنت چهارجانبه برای استقلال بازی کردم که آقای قدوسی آمد و به من گفت برای حضور در اردوی تیم ملی آماده باشم چون آقای مصطفوی بازی شما را دیده و می‌خواهد به اردوی تیم ملی فوتسال اضافه شوید .

خیلی دوست دارم در تیمی مربیگری کنم که تمام بازیکنان آن را از کوچه و خیابان‌ها پیدا کنم و مطمئنم با این دسته از بازیکنان حتماً موفق خواهم شد چون ایران پر از استعداد است و در هیچ جای دنیا تا این اندازه بازیکن بااستعداد وجود ندارد . البته این شیوه را در فصل قبل با تیم یاسین پیشروی قم انجام دادم و تا حدودی هم موفق بودم .

من هرچه دارم و در فوتسال به هرجا رسیدم ، اول از خدا بوده و سپس از مردم و بعد از خانواده‌ام و اگر تشویق مردم نبود ، امکان نداشت موفق شوم و هیچی نبودم و البته هنوز که هنوز است ، مردم به من لطف دارند و هرجا هستم مرا شرمنده محبت‌شان می‌کنند .

وحید شمسایی حق دارد فوتسال را کنار نمی‌گذارد زیرا کنار گذاشتن ورزش بسیار سخت است و من هم اگر مشکل مصدومیت نداشتم ، قطعاً بازی کردن را ادامه می‌دادم .

شما می‌دانید چرا خیلی‌‌‌ها به بازی فالکائو علاقه دارند ؟ دلیل اصلی این موضوع تکنیک بالای این بازیکن و کارهایی است که او با توپ می‌کند و در بین چند بازیکن می‌تواند توپ را به سلامت بیرون بیاورد و این دقیقاً برخلاف چیزی است که در فوتسال امروز می‌بینیم . به طور کلی فوتسال امروز مکانیکی شده و یک تیم بعد از زدن ۲ گل فقط به حفظ گل‌های زده‌اش فکر می‌کند و به دفاع می‌رود .

مقداری از حق و حقوقم از تیم یاسین پیشرو باقی مانده که امیدوارم با مساعدت مدیران باشگاه به این طلبم برسم .

در مورد تبانی معروف در فوتسال بارها صحبت شده است . آن زمان از برنامه ۹۰ زنگ زدند تا با من مصاحبه کنند اما آقای رویانیان گفت چیزی نگویید تا خودم ماجرا را جمع و جور کنم . واقعا برخی بازیکنان در حق تیم نامردی کردند . من به بازیکنان قبل از بازی گفتم که کاری کنند که با عزت زندگی کنند . یک پیشنهاد ۲۰۰ میلیونی به سرپرست ما شده بود که من گفتم یک میلیارد هم بدهند همچین کاری نمی کنیم . اما در نیمه دوم متاسفانه تیم از هم پاشید و برخی کار را ول کردند اما متاسفانه نمی شود اثبات کرد . هنوز هم یاد آن روز می افتم تمام بدنم خیس عرق می شود .

شمسایی هنوز هم خوب بازی می کند اما به نظرم تایم بازی اش را باید کم کند و چون می خواهد مربی باشد از بیرون بیشتر می تواند به تیم زوم کند . الان هم بیشتر عقب بازی می کند در حالی که اگر راس باشد خیلی موثرتر خواهد بود .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه