ترابیان : جایگاه ناظم الشریعه در مس سونگون ثابت نشده است !

0
386

به نشر از اخبار فوری فوتسال و به نقل از ایسنا :

رییس کمیته فنی فوتسال فدراسیون فوتبال با رد اینکه محمد ناظم الشریعه سمتی در تیم مس سونگون ندارد ، گفت : این مساله شایعه‌ای بیش نیست و مدارکی مبنی بر اینکه ایشان در تیم مس سمتی دارند وجود ندارد .

عباس ترابیان اظهار کرد : امسال لیگ با کیفیت و بسیار خوبی را شاهد بودیم ، بسیاری از نتایج قابل پیش بینی نیستند و تیم‌ها با تمام توان خود به میدان می‌روند . هفته‌های پایانی لیگ نیز بازیها بسیار حساس و در شرایط خاص هستند و گفتن چنین صحبت‌هایی دور از انصاف است .
وی افزود : هیچ مدرک و سندی مبنی بر داشتن پست سرمربی تیم ملی در تیم مس سونگون وجود ندارد و شایعه‌ای است که در خصوص ایشان گفته شده ، اگر مدرکی وجود دارد به فدراسیون ارائه کنند تا رسیدگی شود . ما همچنان اعتقاد داریم مربیان تیم‌های ملی نباید در تیم‌های باشگاهی پستی داشته باشند . اینکه گفته می‌شود در بسیاری از بازی‌های تیم مس ناظم الشریعه در سالن وجود دارد یک امر طبیعی و حق مربی تیم ملی است که از نزدیک عملکرد بازیکنان حاضر در لیگ برتر را نظاره گر باشد بنابراین نباید به صرف حضور ایشان در سالن چنین اتهامی زد .
رییس کمیته فنی فوتسال فدراسیون فوتبال در خصوص برنامه‌های تیم ملی فوتسال گفت : تیم ملی فوتسال بلاروس ۲۴ دیماه وارد ایران می‌شود و روز بعد یک بازی دوستانه با تیم ملی ایران خواهد داشت ، سپس به اسلوونی می‌رود و در آنجا دو بازی دوستانه انجام می‌دهد و در نهایت ۱۰ بهمن ماه عازم مسابقات چین تایپه می‌شود .
وی با اشاره به مذاکراتی که با رییس هیئت فوتبال اصفهان در خصوص برگزاری مسابقات بین المللی جام نقش جهان در اصفهان داشته است ، خاطر نشان کرد : بعد از برگزاری موفق و خوب تورنمنت چهار جانبه اصفهان طی صحبت‌هایی که با هراتیان رییس هیئت فوتبال اصفهان داشتیم و حمایت مدیر کل ورزش و جوانان استان اصفهان از برگزاری مسابقاتی دائمی با نام جام ” نقش جهان ” قرار است بعد از بررسی‌های انجام شده مسابقات بین المللی فوتسال با حضور تیم ملی ایران و ۳ تیم ملی قدرتمند دیگر در اصفهان برگزار شود چرا که ما همواره به دنبال میزبانی رویدادهای مهم هستیم …

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه