اخبار فوری فوتسال | قدرت بهادری : هم قسم بودیم که ببریم !

0
221

قدرت بهادری در خصوص پیروزی فرش‌آرا مقابل گیتی‌پسند در چارچوب هفته بیست وچهارم لیگ برتر اظهار کرد : بازی سخت و نفس‌گیرانه‌ای را مقابل گیتی پسند به نمایش گذاشتیم . همیشه بازی کردن با تیم‌های مدعی انگیزه بازیکنان جوان را بالا خواهد برد و این موضوع برای تیم ما هم قابل پیش‌بینی بود ، خوشحال هستم که توانستیم سه امتیاز این بازی را به دست آوریم .

بهادری خاطرنشان کرد : بعد از شکستی که مقابل مس‌سونگون داشتیم ، تمام بازیکنان هم‌قسم شده بودند که این بازی را با پیروزی به پایان برسانند بر اثر یک اتفاق نتیجه بازی را واگذار کرده بودیم ، قطعا اگر با تیم مس‌سونگون ده بازی دیگر انجام دهیم با این نتیجه شکست نخواهیم خورد .

وی در خصوص عملکرد خوب تیم فرش‌آرا در فاز دفاعی گفت : خوشبختانه شناخت کافی از تیم گیتی‌پسند داشتیم و با تمرکز بالا و دفاع خوب تیمی توانستیم در ثانیه‌های پایانی گل برتری را وارد دروازه این تیم کنیم .

وی در خصوص داوری این بازی گفت : همیشه در فوتسال اعتراض به داوری وجود دارد ، ولی طبیعتا زمانی که تیم پیروز می‌شود داوری مشکلی نخواهد داشت .

بهادری در خصوص برنامه تیمش برای دو بازی باقی مانده تا انتهای فصل عنوان کرد : با توجه به شرایطی که در جدول داریم می‌توانیم برای رسیدن به جایگاه پنجمی تلاش کنیم ، در این دو هفته دو بازی سخت داریم که امیدوارم بانتایج خوبی لیگ را به پایان برسانیم . در بازی بعدی میهمان تیم شهروند ساری خواهیم بود ، این تیم تاکنون در شهر خود شکستی را متحمل نشده است و به دنبال این موضوع هستیم که نخستین شکست خانگی این تیم را رقم بزنیم .

وی تاکید کرد : در هفته پایانی بازی دشواری با تیم تاسیسات دریایی خواهیم داشت ، تمام تلاش خود را خواهیم کرد که بهترین جایگاه را به ارمغان درآوریم ، قطعا بدست آوردن جایگاه پنجم برای ما خوشحال‌کننده است .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه