پیش بازی هفته ۲۴ لیگ برتر / تکلیف چه تیم هایی مشخص میشود ؟

0
624

اختصاصی اخبار فوری فوتسال :

هفته ۲۴ لیگ برتر فوتسال ، میتواند تکلیف برخی تیم ها را مشخص کند . با هم مروری بر این هفته داریم .
پارسیان شهر قدس _ شهروند ساری :
این شاید آخرین فرصت پارسیان باشد که بتواند شرایط خود را در جدول بهبود بخشد تا عمر حضورش در لیگ برتر یکساله نباشد . این هفته پارسیان در خانه میزبان شهروند ساری ست که نشان داده در خارج از خانه مانند داخل خانه مستحکم نیست و تیمی قابل شکست است‌ . شهر قدسی ها هفته اینده مهمان تاسیسات دریایی هستند و باید این هفته تحت هر شرایطی برنده باشند .
از آن طرف ساروی ها با شکست ممکن است یک پله دیگر هم سقوط کنند که برای انها پذیرفته نخواهد بود . در شهر قدس یک دیدار جذاب و مهم در پیش است .
پیس بینی میشود که پارسیان برنده این دیدار باشد . مگر اینکه شهروند بتواند مانند بازی های داخل خانه بازی کند .

اتلیه طهران قم _ تاسیسات دریایی :
در قم دو تیمی برابر هم قرار میگیرند که نوید یک دیدار جذاب را میدهد . از یک طرف آتلیه در خانه تیمی خوب است که میتواند برای هر تیمی خطرناک باشد . از ان طرف تاسیسات دریایی میخواهد با پیروزی احتمالی ، منتظر از دست رفتن امتیاز گیتی پسند در مشهد باشد . این دیدار برای ۴ تیم در جدول مهم است . برای همین خیلی از تیم های لیگ چشم به این دیدار حساس دارند .
پیش بینی ممکن نیست . هر اتفاقی در قم ممکن است رخ دهد . تساوی به کار قمی ها بیشتر می آید تا دریایی ها …

مقاومت قرچک _ آذرخش بندرعباس :
تقابل دو تیم غیر قابل پیش بینی را خواهیم داشت . از یک طرف قرچکی ها در خانه تیمی خطرناک هستند که برای هر حریفی سخت خواهند بود . حتی اگر بدون تماشاگر بازی کنند . از طرفی دیگر بندری ها تازه راه افتاده اند و تیمی نشان دادند که میتواند از هیج ، همه چیز بسازد .
آذرخش میخواهد با پیروزی خارج از خانه به رتبه های بالاتر هم برسد و از طرفی سربازان قرچکی نمیخواهند در خانه اعتبار خود را از دست بدهند .
پیش بینی این دیدار بیشتر به سود قرچک است . مگر اینکه بندری ها باز معجزه های خود را رو کنند …

مس سونگون _ مقاومت البرز :
مس میخواهد کار قهرمانی را یکسره کند تا به امتیاز دیدار برابر گیتی احتیاج نداشته باشد . برای همین هم باید سربازان کرجی را قربانی کند . اما مقاومت البرز اگر بتواند روحیه خود را حفظ کند ، تیمی سخت خواهد بود . مگر اینکه زود گل بخورد که نشان داده در این حالت زود تسلیم میشود . با پیروزی احتمالی مس ، از دو دیدار باقیمانده لیگ فقط ۲ امتیاز میخواهند که بالاخره قهرمان شوند .
پیش بینی این دیدار در هر حالتی به سود مس خواهد بود .

شهرداری ساوه _ ارژن شیراز :
بازی مرگ و زندگی در ساوه رقم میخورد . برنده این دیدار تا مرز خوشبختی پیش خواهد رفت و تا حدودی تکلیف ماندن خود را در لیگ مشخص میکند . اما بازنده روزگار سختی را در پیش خواهد داشت . مساوی هم بیشتر به کار ساوجی ها خواهد آمد .
اگر تیم ارژن مانند دیدار با مس و حفاری باشد ، شرایط برای شهرداری سخت خواهد بود . اما شهرداری هم در خانه تیمی خطرناک است که میتواند امتیاز را به نام خود کند .
پیش بینی این دیدار به نفع شهرداری ساوه سنگینی میکند . اما هر اتفاقی ممکن است رخ دهد .

فرش آرا _ گیتی پسند :
مشهدی ها باز در خانه میزبان هستند و در نیم فصل دوم نشان دادند که در خانه با استرس بازی میکنند ، اما میتوانند زنگ خطر مهمی برای گیتی پسند شوند . فرش ارا رتبه خود را در جدول رو به افول میبینند و نمیخواهند بیشتر از این سقوط کنند . پس میخواهند گیتی پسند را در خانه متوقف کنند . چشم امید تاسیسات دریایی هم به این شهر است که شاید رتبه دوم را بگیرند . اما گیتی پسند هم نمیخواهد روزنه امید را زودتر از هفته پایانی ببندد‌ . پس دیدار حساسی را مشهد خواهیم دید .

حفاری اهواز _ هیات فوتبال قم :
اهوازی ها پس از دو تساوی پیاپی ، دیگر امیدی برای رتبه بهتر از چهارم ندارند و از ان طرف تیم سقوط کرده هیات فوتبال قم بدون هیچ استرسی به میدان می آید .
پیش بینی این دیدار سخت نیست . اهوازی ها برنده هستند . اما اگر قمی ها را دست کم بگیرند ممکن است ضربه بدی بخورند .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه