ناظم الشریعه : زمان محدودی برای آماده سازی تیم داریم !

0
179

به نشر از اخبار فوری فوتسال و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال :

سرمربی تیم ملی فوتسال گفت : پس از رقابتهای لیگ برتر ، بلافاصله اردوی تدارکاتی تیم ملی فوتسال برای حضوری پر قدرت در رقابتهای جام ملتهای آسیا تشکیل می شود .
سید محمد کاظم ناظم الشریعه ، سرمربی تیم ملی فوتسال گفت : پس از پایان لیگ ، اردوی تدارکاتی تیم ملی آغاز می وشد و با توجه به زمان محدودی که برای آماده سازی تیم داریم ، دو بازی دوستانه با تیم ملی بلاروس را در نظر گرفته ایم تا بازیکنان را ارزیابی کنیم . در روزهای ۲۴ و ۲۵ دیماه دو دیدار دوستانه در تهران برگزار می شود .
وی گفت : پس از استراحتی کوتاه و در بهمن ماه به اسلونی خواهیم رفت و دو بازی دوستانه با این تیم برگزار خواهیم کرد تا بازیکنان بتوانند به شرایط ایده آل تیمی و هماهنگی برسند .
سرمربی تیم ملی گفت : پیش از این قرار بود تا مسابقات در ۲۲ بهمن ماه برگزار شود اما با توجه به درخواست میزبان ( چین تایپه ) ، این بازیها ۱۰ روز زودتر و از روز ۱۲ بهمن ماه استارت می خورد . ما برنامه ریزیمان را به گونه ای انجام داده بودیم که بدون فشار تمرینات و بازیهای دوستانه را برگزار کنیم اما متاسفانه با اعلام AFC و تغییر زمان بازیها ، مجبوریم که تمرینات پرفشار خود را برای رقابت با تیم های عراق ، چین و میانمار برگزار کنیم …
وی در پایان گفت : چین ، میانمار و عراق جزء تیم های خوب هستند و بدون شک بازی آسانی را برابر آنها نخواهیم داشت اما اگر می خواهیم که قهرمان شویم باید مسابقات تدارکاتی داشته باشیم . پس از تورنمنت اصفهان که ملی پوشان عملکرد مناسبی داشته و محک جدی خوردند ، همانطور که اشاره کردم دو بازی دوستانه با بلاروس در تهران و اسلونی در کشورش خواهیم داشت تا ملی پوشان با آمادگی بالا در مسابقات جام ملتهای آسیا حضور داشته باشند .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه