تاج : صحت و سقم مدارک مجوزدهی بر عهده خود باشگاهها است !

0
212

به نشر از اخبار فوری فوتسال و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال :

رئیس فدراسیون فوتبال در نشست هیات رئیسه سازمان لیگ فوتسال گفت: باشگاهها باید جهت اخذ مجوز حرفه ای مدارک کامل را به سازمان لیگ ارائه کنند که البته اصالت ، صحت و سقم مدارک بر عهده خود باشگاهها است .

مهدی تاج ، رئیس فدراسیون در نشست هیات رئیسه سازمان لیگ فوتسال در ابتدا گفت : نشست هیات رئیسه فوتسال صبح امروز با دستور جلسه صدور مجوز حرفه ای برای باشگاههای فوتسال تشکیل شد . و در این خصوص بحث و تبادل نظر و تصمیم گرفته شد همه باشگاهها تا سال ۲۰۱۹ فرصت دارند تا صدور مجوز حرفه ای خود را دریافت کنند .
وی در ادامه بیان کرد : باشگاهها باید در سازمان لیگ فوتسال مجوز حرفه ای را جدی بگیرند و اجازه ندهند مانند فوتبال با انبوهی از مشکلات روبرو شوند . همچنین درخواست دارم که موضوع آکادمی در سطح باشگاههای فوتسال جدی گرفته شود . مدارس فوتسال در کشور شناسایی و توسعه پیدا کنند و اجازه ندهیم افراد غیرمجاز در این موضوع ورود کنند .
رئیس فدراسیون افزود : در فوتسال باید دنبال درآمدهای بومی باشیم و معتقدم قیاس فوتبال و فوتسال کار درستی نیست و باید با برنامه ریزی مناسب دنبال رویکردهای جدید باشیم .
تاج در ادامه درخصوص صدور مجوز حرفه ای گفت : صدور مجوز حرفه ای باشگاهها با سازمان لیگ است . برهمین اساس باشگاهها باید حداقل سطح استانداردها و معیارها را داشته باشند . نکته حائز اهمیت این است که باشگاهها باید جهت اخذ مجوز مدارک کامل را به سازمان لیگ ارائه کنند که البته اصالت و صحت و سقم مدارک بر عهده خود باشگاهها است .
وی در ادامه خاطر نشان کرد : باشگاهها بعد از تحویل مدارک بلافاصله به دنبال اجرای تسویه حساب مالی باشند . سازمان لیگ باید توان نظارت و کارشناسی را در طول فصل برای باشگاهها داشته باشد و اگر موضوعی در فوتبال یا فوتسال مطرح شد، پیشنهاد مناسبی برای آن ارائه شود .
رئیس فدراسیون در پایان گفت : باید مشکلات در فوتسال به حداقل برسد تا بتوانیم به نقطه استاندارد فوتسال آسیا حرکت کنیم .
لازم به توضیح است ، نشست هیات رئیسه سازمان لیگ فوتسال صبح امروز با حضور مهدی تاج ، علی کفاشیان ، محمدرضا ساکت ، علی تارقلی زاده ، شاهین رحمانی ، عباس ترابیان ، کاظم سلیمانی ، کریم منصوری ، محمدرضا غفاری ، حامد نجفی و سعید نجاریان در دفتر رئیس فدراسیون برگزار شد .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

 

افزودن دیدگاه