اسماعیل پور : چاره ای جز حضور با تمام قوا نداریم !

0
504

محمدعلی اسماعیل‌پور سرمربی شهروند ساری در رابطه با بازی روز پنج‌شنبه تیمش مقابل پارسیان شهر قدس گفت : بازی خیلی سخت و حساسی با شهرقدس داریم به این دلیل که این تیم برای بقا و ماندن در لیگ برتر می‌جنگد و همین موضوع کار ما را سخت می‌کند .

وی افزود : پارسیان تیم خوب و جوانی است و در این فصل با حضور محمود خوراکچی ، این تیم توانسته نتایج خوبی را کسب کند و اگر از ابتدای فصل وی همراه تیم پارسیان بود این تیم در حال حاضر این شرایط را نداشت . ما چاره‌ای نداریم به جز اینکه با تمام قوا در این بازی حاضر شویم و نتیجه‌ای کسب کنیم که در شأن باشگاه شهروند باشد .

سرمربی تیم شهروند ساری گفت : در این هفته تمرینات خوبی داشتیم و این تیم را به خوبی آنالیز کرده‌ایم . در این بازی چند بازیکن اصلی خود محمدرضا کرد ، علی کیایی ، سعید رضاپور و عارف هادی‌منش را به دلیل مصدومیت و مراد ناظری هم به دلیل سه اخطاره بودن در اختیار نداریم .

وی در پاسخ به سؤالی که با توجه به اینکه شهروند پنج بازیکن اصلی خود را ندارد امکان دارد این شائبه ایجاد شود که این تیم با تمام قدرت به میدان نرود ، گفت : مطمئن باشید همانطور که گفتم ما با قدرت هرچه بیشتر به زمین می‌رویم و تیم ما جوان‌های خوبی دارد و جوانان ما کمتر از بازیکنان اصلی نیستند و مثل همیشه شهروند به دنبال فوتسالی پاک و بدون حاشیه است .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه