صمیمی : من و محمدی نماینده دروازه‌بان‌های ایران در جمع ۱۰ گلر برتر دنیا هستیم !

0
454

به نشر از اخبار فوری فوتسال و به نقل از خبرگزاری میزان :

علیرضا صمیمی در خصوص حضورش در جمع ۱۰ دروازه‌بان برتر دنیا اظهار داشت : خیلی خوشحالم که در جمع ۱۰ دروازه‌بان برتر دنیا قرار گرفتم و این یک افتخاری برای فوتسال ایران است .

وی ادامه داد : من و سپهر محمدی ۲ دروازه‌بان ایرانی حاضر در جمع ۱۰ دروازه‌بان برتر دنیا هستیم ، این می‌تواند زمینه مناسبی برای رشد روزافزون گلری فوتسال ایران باشد ، امیدوارم فوتسال ایران روز به روز پیشرفت زیادی داشته باشد .

دروازه‌بان تیم ملی فوتسال ایران تصریح کرد : من و سپهر محمدی نماینده دروازه‌بان‌های ایران در جمع ۱۰ گلر برتر دنیا هستیم ، ان‌شاءلله بتوانیم نماینده مناسبی باشیم و یکی از ما بتواند جزو ۳ گلر برتر دنیا باشد .

صمیمی در رابطه با آخرین وضعیت تیم ملی فوتسال گفت : بعد از تورنمنت ۴ جانبه اصفهان چند بازی دوستانه دیگر خواهیم داشت تا بتوانیم خودمان را برای حضوری قدرتمند در جام ملت‌های آسیا آماده کنیم .

وی در پایان صحبت‌هایش خاطرنشان کرد : ما قدرت مطلق فوتسال آسیا هستیم و در رقابت‌های آسیایی فقط باید از عنوان قهرمانی خود دفاع کنیم ، شرایط خیلی مناسب است و امیدوارم قهرمانی‌های ما در آسیا و درخشش در مسابقات جهانی ادامه دار باشد .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه