کفاشیان : منع حضور بانوان در ورزشگاه ربطی به فیفا ندارد !

0
189

به نشر از اخبار فوری فوتسال وبه نقل از وبسایت رسمی برنامه نود  :

نایب رییس فدراسیون فوتبال می‌گوید منع حضور بانوان در ورزشگاه‌ها ارتباطی به فیفا ندارد .

علی کفاشیان ابتدا درباره این که گفته‌ می‌شود بازنشسته بوده و نمی‌تواند در فدراسیون فوتبال فعالیت کند ، گفت : بازنشستگی مشکلی ایجاد نمی‌کند چرا که من در فدراسیون فوتبال ، پست نایب رییسی دارم و این پست نیز شغل محسوب نمی‌شود .

او هم‌چنین درمورد حضورش در کمیته فوتسال به عنوان سرپرست و این که تاج گفته می‌خواهد حکم ریاست برایش بزند ، بیان کرد : آقای تاج در این مورد می‌داند . من در جریانش نیستم اما اگر او گفته می‌خواهد حکم ریاست بزند ، مبارک است !

کفاشیان در پاسخ به این پرسش که تاج اعلام کرده فیفا میزبانی جام جهانی فوتسال را به دلیل منع حضور بانوان در ورزشگاه‌ها به ایران نمی‌دهد ، توضیح داد : فیفا در تنها نامه‌ای که به ما ارسال کرده ، گفته میزبان جام‌جهانی ، یک سال دیگر معرفی خواهد شد اما نامه‌ای مبنی بر این که ایران از بین نامزدها کنار گذاشته شده ، به دست‌مان نرسیده است .

سرپرست کمیته فوتسال افزود : چرا نباید میزبانی را به ایران بدهند ؟ دست فیفا نیست که بخواهد در موضوع ورود بانوان دخالت کند . آن‌ها بیش‌تر به دنبال موضوع هتل‌ و فرودگاه‌ها هستند . تا امروز نیز اصلا بحث منع حضور بانوان در سالن را با ما نکرده‌اند . تنها بحثی که وجود داشت ، تعویق یک ساله مشخص شدن میزبان بود که آن‌هم به خاطر مشکلات خود فیفا به دلیل بحث اسپانسری به وجود آمده است .

او درباره حضورش در ورزشگاه‌های فوتسال برای تماشای لیگ ، مطرح کرد : با وجود این که گفته می‌شود کفاشیان بازی‌های لیگ را نمی‌بیند ، تا الان بازی‌های زیادی را از نزدیک دیده‌ام . دیروز جمعه هم برای بازی تاسیسات دریایی و مقاومت قرچک به سالن رفتم . قبل از آن هم برای دیدن لیگ به مشهد و تبریز رفته بودم .

کفاشیان در پایان درباره این که گفته می‌شود کفپوش جدید کمپ تیم ملی خریداری نشده و اهدایی AFC بوده است ، گفت : این کفپوش از سوی فدراسیون فوتبال خریداری شده و فکر می‌کنم حدود ۲۰۰ میلیون تومان نیز برایش هزینه شده است .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه