سلیمانی : زمان برگزاری فصل جدید لیگ برتر احتمالا اواخر اردیبهشت خواهد بود !

0
227

به نشر از اخبار فوری فوتسال و به نقل از خبرگزاری فارس :

کاظم سلیمانی در رابطه با جلسه امروز هیأت رئیسه کمیته فوتسال گفت : در جلسه امروز تصمیم خاصی گرفته نشد و فقط درباره بازنگری آیین‌نامه نقل و انتقالات بود . بند بند این آیین‌نامه در این جلسه مورد بحث و بررسی قرار گرفت . قرار شد در جلسه بعدی تصمیمات لازمی در رابطه با آیین‌نامه نقل و انتقالات گرفته شود .
دبیر کمیته فوتسال در پاسخ به سؤالی که چرا وضعیت داوری لیگ اینگونه است و اکثر تیم‌ها نسبت به تصمیمات داوری معترض هستند ، گفت :‌ اتفاقاً همین امروز در جلسه‌ای که با سهرابی رئیس کمیته داوران داشتم این موضوعات مورد بحث و بررسی قرار گرفت و قرار بر این شد که در این چند هفته باقیمانده از لیگ از داوران خوب و با تجربه استفاده شود .
سلیمانی همچنین در پاسخ به سؤال دیگری که آیا تاریخ زمان برگزاری لیگ برتر در سال آینده مشخص است ، گفت : امروز با نجاریان عضو هیأت رئیسه صحبت‌هایی کردم در رابطه با تاریخ شروع برگزاری لیگ ، قرار شد که ادامه این صحبت‌ها را در جلسه آینده هیأت رئیسه که قرار است ششم دی‌ماه برگزار شود تصمیم‌گیری کنیم . حتی قرار شد در این جلسه از ترابیان رئیس کمیته فنی فوتسال و کفاشیان سرپرست ریاست کمیته و ناظم‌الشریعه و صانعی سرمربی تیم‌های بزرگسالان و امید دعوت به عمل آمده که آنها هم تمام برنامه‌های خود را در این جلسه بیان کنند . اما به نظر من و طبق آن چیزی که بررسی کردیم زمان برگزاری لیگ برتر به احتمال زیاد از اواخر اردیبهشت‌ماه سال آینده است .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه