کافی : پیگیر حق باشگاه هستیم / در فوتسال همه علیه هم حرف میزنند !

0
184

به نشر از اخبار فوری فوتسال و به نقل از ایسنا :

محمدرضا کافی درباره تساوی تیم مس سونگون مقابل حفاری اهواز در فاصله چهار هفته تا پایان لیگ برتر فوتسال و صدرنشینی تیمش ، اظهار کرد : معتقدیم پنالتی که برای حفاری گرفته شد ، کاملا اشتباه بود . فیلم و عکس‌های منتشر شده از این صحنه ، گویای همه چیز است و ما پیگیر حق و حقوق باشگاه و تیم استان خواهیم بود . اعتراض مکتوب خود را به همراه ویدئو صحنه مشکوک به فدراسیون فوتبال ارسال می‌کنیم . معتقدیم باید وسواس بیشتری روی چیدمان داوران به خرج دهند .

او افزود : فدراسیون سه هفته پیاپی یک داور را برای بازی‌های تیم حفاری اهواز انتخاب می‌کند . آن هم داوری که در تبریز روی او ذهنیت وجود دارد و حساس شده‌اند . تا این ذهنیت برطرف شود ، زمان می‌برد . امیدوارم فدراسیون فوتبال مطالعه بیشتری روی داوری داشته باشد تا خدای نکرده اتفاق بدی پیش نیاید . به هر حال سرمایه یک تیم و استان و زحمات یک‌ ساله آن با یک تصمیم اشتباه زیر سوال می‌رود . خوشحالم اعضای هیات رئیسه در بازی‌های آخر فصل در سالن‌ها حضور پیدا می‌کنند و دیروز هم آقای حامد نجفی عضو هیات رئیسه سازمان لیگ ، اشتباه داوری را به چشم خود دید .

مدیرعامل باشگاه مس سونگون در پاسخ به این پرسش که آیا به تغییر نتیجه بازی امیدوار است ، گفت : بحث تغییر نتیجه مطرح نیست . ما باید از حق و حقوق استان و باشگاه دفاع کنیم . ما از ابتدای فصل وارد حاشیه نشدیم و تا آخر فصل هم نخواهیم شد . این که در حال حاضر در صدر جدول هستیم ، به خاطر زحمات اعضای تیم است اما متاسفانه تمام دوستان علیه ما صحبت می‌کنند . ما به تیم ملی کمک کردیم و در برگزاری مسابقات انتخابی جام ملت‌های آسیا همکاری داشتیم . به جای این که از ما تشکر کنند ، اتهام می‌زنند و می‌گویند مس به فدراسیون کمک کرده و حالا فدراسیون می‌خواهد مس را قهرمان کند .

کافی در ادامه قائم مقام باشگاه گیتی‌پسند را مورد خطاب قرار داد و افزود : آقای عراقی زاده گفته مس کلی هزینه کرده و اگر قهرمان نشود باید پاسخگوی استانش باشد . به شما چه ارتباطی دارد که در مورد باشگاه و استان ما صحبت می‌کنید ؟ مگر قائم مقام یک باشگاه اجازه دارد در چنین مواردی ورود کند ؟ از طرفی آقای حسین شمس مصاحبه کرده و می‌گوید آذرخش چرا جلوی ما بازی کرده و ما را متهم می‌کنند که هزینه سفر آذرخش را داده‌ایم . اگر این طور باشد ، ما هم باید بگوییم تاسیسات دریایی به تیم ارژن کمک کرده است ؟ چون ارژن به مصاف تاسیسات نرفت و از مس امتیاز گرفت .

او همچنین تاکید کرد : فضای بسیار مریضی در فوتسال به وجود آورده‌اند . همه علیه یکدیگر مصاحبه می‌کنند و هیچ کس به فکر رشد فوتسال نیست . به جای این که پینگ‌پنگی علیه هم مصاحبه کنیم ، دست به دست هم دهیم و ارزش این رشته را بالا ببریم . چرا به جان هم می‌افتیم ؟ فوتسال چه ارزشی دارد ؟ تا الان همه به جان هم افتاده‌اند و یک نفر نیست بیاید و این وضعیت را اصلاح کند . هر کسی ساز خودش را می‌زند . با این حال ما به دنبال ایجاد حاشیه نیستیم و کار خودمان را می‌کنیم .

مدیرعامل باشگاه مس همچنین در پاسخ به این سوال که آیا مس برای تداوم تیم‌داری در فوتسال برنامه دارد یا نه گفت : ما برنامه‌ریزی‌هایی داریم اما این که چه تصمیمی گرفته شود ، بستگی به شرکت ملی صنایع مس دارد .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه