نبرد در میدان مدیرعاملان / این بار عراقی زاده !

0
209

به نشر از اخبار فوری فوتسال و به نقل از سایت باشگاه گیتی پسند :

قائم مقام گیتی پسند : کادرفنی ما باید تاکتیکی برای مقابله با داوران بیندیشد .
محمدحسین عراقی زاده قائم مقام باشگاه گیتی پسند درخصوص دیدار این هفته گیتی پسند و آتلیه طهران قم گفت : میزبانی خوبی را از تیم آتلیه شاهد بودیم و تماشاگران قمی به خوبی از تیم خود حمایت نمودند ولی متاسفم که فقط یکی از لیدرهای آنان دائم با پرخاشگری و کوبیدن مشت بر گردن سرپرست ما و هوچی گری به دنبال برهم زدن جو سالن بود و مدام سپهر محمدی را تهدید به عدم زنده ماندن در صورت برد گیتی پسند می کرد و با ایجاد رعب و وحشت در پشت دروازه تمرکز او را برهم می زد که داور و ناظر نیز یکبار بازی را به همین دلیل قطع کردند ولی مثمر ثمر نبود که همه این صحنه ها هم فیلم آن موجود است .
عراقی زاده درخصوص فرستادن یکی از اعضاء هیات رئیسه سازمان لیگ به قم گفت : این فرد کاری نمی تواند انجام دهد و او در هیات رئیسه نیز یک آدم خنثی می باشد .
قائم مقام گیتی پسند گفت : تیم آتلیه تیمی خوب و از لحاظ فنی با شخصیت می باشد که همه تلاششان را در بازی انجام دادند و مزد زحمات خود را گرفتند .
عراقی زاده گفت : دربین چهارتیم بالای جدول فقط گیتی پسند است که از بخش خصوصی در فوتسال می باشد و مابقی تیم ها از بخش و بودجه دولتی تغذیه می شوند ولی خیلی متاسفم که داور دیروز با سوت های پی در پی اشتباه خود به خصوص در نیمه دوم سرنوشت دیدار را تغییر داد و باعث پریدن ۳ امتیاز حساس از ما شد .
وی گفت : داور دیروز با پرتاب چندین ترقه که از سوی تماشاگران به سمت او پرتاب شد کاملا قافیه را باخت و با نگرفتن چندین خطا بر روی اسماعیل پور تیم قمی را از ۵ خطا شدن نجات داد و در ادامه شاهکار او در داوری نادیده گرفتن خطای محرز پنالتی در محوطه جریمه به روی حسن زاده بود .
این مقام مسئول گفت : ما زمانی که باختیم از داوری تقدیر کردیم چون معتقدیم داوری خوب را باید تشکر کرد و در هفته های قبل با این که می بردیم نیز صحنه هایی را داشتیم که فیلم آن را به کمیته داوران فرستادیم ولی چه فایده ای دارد که ۳ امتیاز به ما برنمی گردد و نمی دانم آیا این داور ترسو چطور می تواند راحت و آسوده بخوابد در صورتی که با اشتباه خود سرنوشت و آینده یک باشگاه و قهرمانی لیگ را تحت الشعاع قرار خواهد داد .
وی گفت : در چهار بازی آینده کادرفنی ما باید علاوه بر آنالیز رقبا فیلم های داوران را نیز ببیند و در مقابل آن نیز تاکتیکی داشته باشیم چون شاید از لحاظ فنی بر سایر تیم ها بچربیم ولی از پس داوران ترسو بر نمی آییم .
عراقی زاده درمورد صحبتهای کافی مدیرعامل مس در رابطه با او گفت : من باز هم میگویم مس امسال بیشترین هزینه را در فوتسال انجام داده و باید قهرمان شود و اینکه مدیرعامل مس از حرفهای حقیقت ما ناراحت می شود بخاطر فشار زیاد است که بر دوشش آمده وگرنه ما حرف بی ربط نزده ایم . حسین شمس نیز هیچگاه نگفت مس هزینه تیم آذرخش را داده بلکه گفت : باید ببینیم چه کس هزینه این ها را داده که بلافاصله سرمربی مس گفت ما که ندادیم یعنی در واقع حسین شمس فقط چوب را بلند کرد که بعد از آن آقایان گفتند ما نبودیم .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه