خبیری : هیات فوتبال قم چیزی برای از دست دادن ندارد !

0
311

به نشر از اخبار فوری فوتسال و به نقل از ایسنا :

سرمربی تیم فوتسال فرش آرا مشهد گفت : برای پیروزی مقابل هیات فوتبال قم بازیکنان انگیزه بالایی دارند تا اولین پیروزی خانگی در نیم فصل دوم را به دست آورند .

محسن خبیری در خصوص شرایط تیم فرش‌آرا ، اظهار کرد : بعد از بازی که با ملی حفاری اهواز انجام دادیم ، تمرینات خوبی را دنبال کرده‌ایم و برای کسب پیروزی مقابل هیات فوتبال قم وارد زمین خواهیم شد تا شکست هفته گذشته مقابل ملی حفاری را جبران کنیم .

وی در خصوص عملکرد بازیکنان تیمش مقابل ملی حفاری اهواز ، تصریح کرد : این تیم یکی از بهترین تیم‌های فوتسال کشور است که همواره در بالای جدول قرار داشته است ، بازیکنان در نیمه اول شرایط خوبی داشتند و توانستیم با پیروزی به رختکن برویم .

سرمربی تیم فوتسال فرش‌آرا عنوان کرد : نیمه دوم به دلیل عدم تمرکز بازیکنان و همچنان فشاری که تیم ملی حفاری بر روی دروازه ما آورد نتوانستیم عملکرد خوبی را به نمایش بگذاریم و بازی را واگذار کردیم .

خبیری ادامه داد : یکی از دلایل باخت فرش‌آرا فشار سنگینی بود که تیم ملی حفاری در نیمه دوم به تیم ما آورد ، همین فشار زمینه‌ساز شکست در این بازی شد .

وی در خصوص بازی تیمش با هیات فوتبال قم در چارچوب هفته ۲۲ لیگ برتر ، گفت : تیم‌هایی که در انتهای جدول قرار دارند چیزی برای از دست دادن ندارند و بدون فشار وارد زمین می‌شوند ، به هیچ‌عنوان این تیم را دست کم نخواهیم گرفت و امیدواریم با انجام بازی هوشمندانه سه امتیاز این بازی را به دست آوریم .

سرمربی تیم فوتسال فرش‌آرا اضافه کرد : این تیم در خارج از خانه توانسته‌است تیم تاسیسات دریایی را شکست دهد با این حال به دنبال این هستیم که طلسم نبردن خود را در بازی‌های خانگی را بشکنیم و در کنار هواداران روز خوبی را سپری کنیم .

خبیری در خصوص دلیل افت تیمش در نیم فصل دوم وکسب تنها هشت امتیاز در هشت مسابقه افزود : در نیم فصل دوم بازیکنان از نظر مصدومیت و محرومیت شرایط سختی را سپری کردند و با توجه به حضور فرش‌آرا در بالای جدول ، بازیکنان زود اشباع شدند و فکر کردند کار تمام شده است .

وی عنوان کرد : باید عامل بدشانسی را هم در ثبت نتایج خود تاثیرگذار بدانیم زیرا در بعضی از بازی‌ها نتیجه بازی را به نفع خود به پایان رسانده بودیم ولی در دقایق پایانی گل بدی را دریافت می‌کردیم و بازی با تساوی به پایان می‌رسید …

سرمربی تیم فوتسال فرش‌آرا بیان کرد : تلاش خواهیم کرد در پایان فصل به هدفی که در ابتدای فصل برنامه‌ریزی کرده بودیم دست پیدا کنیم و هواداران خود را خشنود کنیم .

خبیری در خصوص مصدوم و محروم تیمش برای بازی با هیات فوتبال قم گفت : خوشبختانه تمام بازیکنان شرایط خوبی دارند و بدون هیچ مشکلی برای این دیدار وارد میدان خواهند شد .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه