اخبار فوری فوتسال | ترابیان : گروه A و D جام ملتها ساده‌تر است !

0
288

به نشر از اخبار فوری فوتسال و به نقل از خبرگزاری مهر :

عباس ترابیان درباره قرعه کشی فوتسال جام ملتهای آسیا و همگروهی ایران با میانمار ، عراق و چین گفت : در مجموع باید بگویم عدالت کلی در گروهبندی ها رعایت شده است و گروه ها خیلی با هم تفاوت ندارند . هرچند گروه اول و چهارم ساده تر هستند . گروه دوم هم به واسطه حضور ژاپن و ازبکستان یک مقدار دشوار است چون هر دو تیم مدعی هستند .
وی افزود : عراق که با ایران همگروه است ، تیم خوبی است . چین هم همیشه جزو پنج تیم برتر آسیا قرار داشته است . تیم میانمار که یکی از همگروه های ایران است ، هرچه دارد از سعید خدارحمی است که مدتی در این کشور مشغول به کار بود . بعد از خدارحمی هم رضا کردی آنجا مشغول به کار شد و همان راه را ادامه داد . در واقع میانمار هرچه دارد مرهون مربیان ایرانی است و با ادامه این روند ، همانند ویتنام رشد می کند .
رئیس کمیته فنی و توسعه درباره احتمال رویارویی ایران با ژاپن یا ازبکستان در مرحله نیمه نهایی ، تاکید کرد : این تیم ها نمی توانند سد بزرگی برای ایران باشند . اگر آنها فقط بازی تیم ملی ایران مقابل روسیه را ببینند ، صد درصد روحیه خودشان را می بازند و می دانند حریف ما نمی شوند . البته به شرطی که بازیکنان تیم ملی دچار غرور کاذب نشوند و کار صحیح خود را ادامه بدهند . ما مدام تیم ملی فوتسال را در بوته آزمایش گذاشته ایم و ۴ بازی تدارکاتی دیگر هم تا شروع جام ملتها در پیش خواهیم داشت .
ترابیان در پاسخ به سئوالی مبنی بر احتمال برپایی اردوی تیم ملی در چین تایپه یا تایلند در آستانه مسابقات جام ملتها ، گفت : اتفاقا بعضی از تیم ها قبل از جام ملتها به کمپ های تایلند می روند و اردوی تدارکاتی برگزار می کنند . سپس از آنجا عازم چین تایپه می شوند . به ما هم چنین پیشنهادی شد ولی اعلام کردیم ما برنامه آماده سازی خاص خودمان را داریم . بر این اساس اواخر دی ماه بلاروس به ایران می آید و دو بازی با ما انجام می دهد . سپس ما به اسلوونی می رویم و دو بازی در این کشور برگزار خواهیم کرد .
وی همچنین در خصوص تورنمنت چهارجانبه اصفهان تصریح کرد : تورنمنت خوبی برگزار شد مسئولان قزاقستان ، روسیه و آذربایجان اعلام کردند سطح فنی این بازی ها از جام جهانی هم بالاتر بود ! به هر حال مقرر شد سال آینده و در همین زمان ، این تورنمنت در قزاقستان برگزار شود .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه