اخبار فوری فوتسال | خبیری : مقابل مس دست و پا بسته نیستیم !

0
216

به نشر از اخبار فوری فوتسال و بنه نقل از ایسنا :

محسن خبیری در خصوص شرایط تیم فرش‌ آرا اظهار کرد : بازی سختی را مقابل ارژن شیراز پشت سر گذاشتیم . بازیکنان این تیم به دلیل اینکه سال‌ها در کنار هم بازی کرده‌اند از هماهنگی خوبی برخوردار می باشند ، ضمن اینکه فراموش نکنید ارژن در خانه شکست‌ناپذیر است …

وی ادامه داد : نقاط ضعف و قوت این تیم را بررسی کرده بودیم و خوشبختانه بازیکنان با بازی هوشمندانه‌ای که انجام دادند توانستند به خوبی نکات مدنظر کادر فنی را در زمین بازی پیاده کنند و سه امتیاز حساس این بازی را به دست آورند .

سرمربی تیم فوتسال فرش‌ آرا تصریح کرد : خوشبختانه در این بازی خیلی زود توانستیم دروازه حریف را باز کنیم ، البته در ادامه هم دروازه تیم ارژن را باز کردیم ولی داور اول این گل را قبول نکرد . خوشحالم که توانستیم در این بازی از گل زده خود محافظت کنیم و این بازی را با پیروزی به پایان برسانیم .

وی در خصوص شرایط خوب تیمش در دو هفته اخیر ، عنوان کرد : خوشبختانه از دو بازی بیرون از خانه خود توانستیم با دست پر خارج شویم . امتیاز گرفتن از تیم‌های پارسیان شهر قدس و ارژن شیراز کار سختی بود ولی خوشبختانه توانستیم به ثبات لازم دست پیدا کنیم و خود را برای دیدار حساس روز پنج‌شنبه با مس سونگون آماده کنیم …

سرمربی تیم فوتسال فرش‌آرا در خصوص این بازی خاطرنشان کرد : در این هفته با تیمی بازی داریم که هزینه زیادی انجام داده و تیم خود را برای قهرمانی بسته است ، همچنین بازیکنان ملی‌پوشی در ترکیب تیم خود دارد که کار را برای تیم ما سخت خواهد کرد .

خبیری گفت : با این حال ما فرش‌ آرا هستیم و تمام تلاش خود را می‌کنیم تا پیروز این میدان شویم قطعا روی نقاط ضعف و قوت این تیم کار کردیم و بازیکنان برای اثبات خود و همچنین شایستگی قرار گرفتن در تیم‌های بالا جدول وارد میدان خواهیم شد …

وی با اشاره به اهمیت حضور هواداران در این بازی اضافه کرد : تقاضا می‌کنم هواداران در این بازی حساس تیم فرش‌ آرا را تنها نگذارند . قطعا با انرژی که هواداران می‌گذارند ، می‌توانیم از این بازی سخت با دست پر خارج شویم .

وی در خصوص مصدوم و محروم تیمش ، برای این بازی اظهار کرد : در حال حاضر هیچ مصدوم و محرومی نداریم ولی با توجه به فشاری که در بازی با ارژن متحمل شدیم ، چند بازیکن مصدومیت جزئی دارند و باید شرایط این بازیکنان را ارزیابی کنیم .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه