اختصاصی + مدارک | آیا پارسیان تخلف کرده است ؟؟!

0
754

پازوکی ( روابط عمومی مقاومت قرچک ) از اعتراض این تیم به علی عابدین بازیکن پارسیان شهر قدس میگوید :

بازیکنی که عابدین جایگزین او شده ، تنها در صورتیکه در تمرین و مسابقات باشگاه تحت قرارداد مصدوم شده باشد میتواند از لیست خارج شود . ضایعه نخاعی میتواند در مواردی خارج از این موضوع هم باشد . ضمن اینکه باید حق و حقوق بازیکن مد نظر را هم پرداخت کنند که این هم انجام نشده است .
بازیکن مصدوم تا زمان مد نظر که از لیست خارج میشود ، باید ۸۰%در لیست بازی باشد که این بازیکن اصلا بازی نکرده است . مگر اینکه بازیکن را از ابتدا مصدوم جذب کرده باشند .
مراحل خارج کردن چنین بازیکنی پروسه قانونی دارد که طی نشده !!
باشگاه پارسیان باید از کمیته فوتسال درخواست کند و سپس فدراسیون از فدراسیون پزشکی ورزشی نامه نوشته و این فدراسیون پس از معرفی بازیکن به پزشک معتمد درخواست میدهد که آزمایش شود و کمیسیون تشکیل شود ، همین پروسه را در تایید مصدومیت طی کند .
اما اتفاقی که در این مورد رخ داده این است که بازیکن مورد نظر پس از بازی ما به پزشک معرفی شده ، بازیکن مصدوم برای ام آر آی معرفی شده و جالب اینکه بازیکنی که برای بار اول به پزشک معرفی شده اصلا آن بازیکن مد نظر نبوده است .
ما میگوییم این روند به نحوی طی شده که این بازیکن به بازی ما نمیرسیده است ، ممکن است به بازی بعد میرسید . با تعهد که نمیشود این کار را انجام داد .
در این مورد بی قانونی روی بی قانونی شده است !!
با اقای سلیمانی صحبت شده که گفته اند پیگیری میکنند …
بازیکنی که اعلام کردند مصدوم شده ، گفته که ام آر آی ارائه شده اصلا مال او نبوده است .
بازیکن اعلام کرده که به آزمایش نمیرود . چرا که حق و حقوقات خودش را میخواهد .
باشگاه ما در پی حق و حقوقات خودش است . ما زیاد باختیم و بالا و پایین زیاد دیده ایم . این پیگیری ما به خاطر نتیجه باخت نیست !

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه